Українці створили горнятко, яке дезінфікує воду

Українці створили горнятко, яке дезінфікує воду

Горнятко «Travel Cup» визначає, чи можна пити рідину, яка в ньому є, чи ні. Воно може аналізувати рівень солей, кислотність, нітрати, температуру кореляції цих елементів.

Як розповідають співзасновники стартапу  «H2OMetr» Антон Скрипник та Роман Савченко, ще одна особливість їхньої новинки у тому, що «Travel Cup» може дезінфікувати рідину, пише Українська правда. Життя.

Робиться це за допомогою ультрафіолетової лампи, вмонтованої в кришку горнятка.

За основу свого продукту винахідники взяли звичайне термогорнятко.

Його нижню частину зробили з кришки звичайного термосу, у яку вмонтували спеціальну мікросхему. Саме вони і аналізують воду з допомогою дуже слабенького струму.

«Таким струмом неможливо скалічити себе, його потужність навіть слабша, аніж статичний струм від «електризованого» одягу. Але його цілком достатньо для аналізу води», — розповів Роман Савченко у «Львівській бізнес-школі«.

«З таким продуктом можна уже виходити на ринок. Єдине, що стає на заваді презентації проекту на широкий загал – це те, що прорахувати собівартість існуючого прототипу зараз практично нереально, бо всі елементи горнятка зроблені вручну«, — додав Роман.

Зараз винахідники планують вийти з цим продуктом на Kickstarter.

«Не стільки для того, щоб залучити фінансування, а й для того, щоб отримати підтвердження, що ми рухаємося в правильному напрямку», — додав Роман.загрузка...

Читайте також

Коментарі