Журналістка заснувала видавництво і надрукувала біографію Ілона Маска українською

Українська журналістка Оксана Форостіна створила власне видавництво і першою ж книгою видала найповнішу біографію Ілона Маска українською мовою - «Ілон Маск. Tesla, SpaceX и шлях у фантастичне майбутнє» . Крім того, що книга Ешлі Венса хороша сама по собі, видання теж не підкачало.

Рішення починати роботу видавництва з публікації обмеженого тиражу спеціалізованої науково-популярної книги - досить сміливе. Навіть не дивлячись на те, що про Ілона Маска, мільярдера, який змінює автомобільну та аерокосмічну індустрію, чув кожен, хто цікавиться світом технологій.

Про видання

r-hFxYGtG0-1024x576

Вартість книги на Yakaboo, офіційному дистриб'юторі видавництва ТАО, становить 350 грн. Проте книга того варта.

По-перше, вона виконана в американському стилі. Ті, хто тримав книги, вироблені в США, знають, що в багатьох з них є свої особливості: широкі відступи від країв, великий шрифт, трохи жовтуватий папір. Все це є в українському виданні «Маска», що навіть на рівні відчуттів наближає читача до місця подій.

Про книгу

1MJXxfHomos-1024x576

Протягом всієї книги автор відповідає на одyt, здавалося б, нескладне питання: «хто такий Маск - безумець або геній?». У випадку з Ілоном грань особливо тонка. Він жорсткий і часом жорстокий, у нього божевільні, часом навіжені ідеї, у нього далеко не завжди все виходить, але він відчайдушно йде до мети, не шкодуючи ні себе, ні людей навколо.

Цінність книги Венса в тому, що він намагається показати Маска - людини, про успіхи якого відомо всьому світі - із зворотного боку. Іноді з боку повного невдахи як у бізнесі, так і в особистому житті. Але Венс щиро захоплюється своїм героєм і намагається протягом всієї книги довести собі, що він не помилився.

Маск змінює свій вигляд по ходу книги. З невпевненого і відчуженого підлітка він перетворюється на голодного програміста, люблячого сім'янина, огидного чоловіка, авантюриста, плейбоя і рятівника людства. Автору вдалося вибудувати драматургію пригодницького екшна, незважаючи на жорсткі рамки біографічного роману. Єдине, що Венсові не вдалося, - залишитися неупередженим. Критикам Маска такий підхід не сподобається.

Але Ілон - це в першу чергу, образ, жива легенда, суміш Джобса і Гейтса (саме таке порівняння наводиться в книзі). Тому навіть його недоліки і провали подані як складові його персони, з якими ми все одно змушені миритися.

Висновок

«Ілон Маск. Tesla, SpaceX и шлях у фантастичнt майбутнє» - це захопливе читання, в якому автору вдалося об'єднати елементи пригодницького бойовика, біографічного роману, бізнес-довідника та керівництва з лідерства. Книга буде цікава професіоналам індустрії, які давно знайомі з персоною Маска: у ній вони знайдуть факти, які раніше не розкривалися. Книга буде цікава новачкам: це історія про реального супергероя IT. Книга буде цікава навіть тим, хто взагалі не цікавиться інтернет-технологіями: особистість і шлях Маска настільки неабиякі, що IT виступає в них лише фоном.

У підсумку, можна сказати, що видавництво ТАО вгадало і з задумкою, і з реалізацією, і з вартістю першої книги. А головне - коли такі видання стають бестселерами, це принципово впливає на популяризацію IT- і бізнес-тематики в суспільстві. І підвищує попит на наступні видання у жанрі бізнес-літератури.

Джерело: ain.ua

Читайте також: Рада в першому читанні дозволила закривати сайти за піратство без суду

Рекомендуємо прочитати

Пологи платні чи безплатні. Як медреформа вплине на майнову дискримінацію

Міністерство охорони здоров'я спростувало дану інформацію, наголошуючи, що відповідно до останньої редакції від 17 липня ведення вагітності та пологи для громадян ....

Це може бути цікавим

Стало відомо про нові жертви ботулізму в Україні

У Сокальському районі Львівської області двох чоловіків госпіталізували у Львівську обласну інфекційну лікарню з діагнозом ботулізм....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

У Києві біля метро "Політехнічний інститут" уночі знесли МАФи

У Києві в ніч на 22 серпня біля виходу зі станції метро "Політехнічний інститут" знесли низку МАФів....