Журналістка заснувала видавництво і надрукувала біографію Ілона Маска українською

Українська журналістка Оксана Форостіна створила власне видавництво і першою ж книгою видала найповнішу біографію Ілона Маска українською мовою - «Ілон Маск. Tesla, SpaceX и шлях у фантастичне майбутнє» . Крім того, що книга Ешлі Венса хороша сама по собі, видання теж не підкачало.

Рішення починати роботу видавництва з публікації обмеженого тиражу спеціалізованої науково-популярної книги - досить сміливе. Навіть не дивлячись на те, що про Ілона Маска, мільярдера, який змінює автомобільну та аерокосмічну індустрію, чув кожен, хто цікавиться світом технологій.

Про видання

r-hFxYGtG0-1024x576

Вартість книги на Yakaboo, офіційному дистриб'юторі видавництва ТАО, становить 350 грн. Проте книга того варта.

По-перше, вона виконана в американському стилі. Ті, хто тримав книги, вироблені в США, знають, що в багатьох з них є свої особливості: широкі відступи від країв, великий шрифт, трохи жовтуватий папір. Все це є в українському виданні «Маска», що навіть на рівні відчуттів наближає читача до місця подій.

Про книгу

1MJXxfHomos-1024x576

Протягом всієї книги автор відповідає на одyt, здавалося б, нескладне питання: «хто такий Маск - безумець або геній?». У випадку з Ілоном грань особливо тонка. Він жорсткий і часом жорстокий, у нього божевільні, часом навіжені ідеї, у нього далеко не завжди все виходить, але він відчайдушно йде до мети, не шкодуючи ні себе, ні людей навколо.

Цінність книги Венса в тому, що він намагається показати Маска - людини, про успіхи якого відомо всьому світі - із зворотного боку. Іноді з боку повного невдахи як у бізнесі, так і в особистому житті. Але Венс щиро захоплюється своїм героєм і намагається протягом всієї книги довести собі, що він не помилився.

Маск змінює свій вигляд по ходу книги. З невпевненого і відчуженого підлітка він перетворюється на голодного програміста, люблячого сім'янина, огидного чоловіка, авантюриста, плейбоя і рятівника людства. Автору вдалося вибудувати драматургію пригодницького екшна, незважаючи на жорсткі рамки біографічного роману. Єдине, що Венсові не вдалося, - залишитися неупередженим. Критикам Маска такий підхід не сподобається.

Але Ілон - це в першу чергу, образ, жива легенда, суміш Джобса і Гейтса (саме таке порівняння наводиться в книзі). Тому навіть його недоліки і провали подані як складові його персони, з якими ми все одно змушені миритися.

Висновок

«Ілон Маск. Tesla, SpaceX и шлях у фантастичнt майбутнє» - це захопливе читання, в якому автору вдалося об'єднати елементи пригодницького бойовика, біографічного роману, бізнес-довідника та керівництва з лідерства. Книга буде цікава професіоналам індустрії, які давно знайомі з персоною Маска: у ній вони знайдуть факти, які раніше не розкривалися. Книга буде цікава новачкам: це історія про реального супергероя IT. Книга буде цікава навіть тим, хто взагалі не цікавиться інтернет-технологіями: особистість і шлях Маска настільки неабиякі, що IT виступає в них лише фоном.

У підсумку, можна сказати, що видавництво ТАО вгадало і з задумкою, і з реалізацією, і з вартістю першої книги. А головне - коли такі видання стають бестселерами, це принципово впливає на популяризацію IT- і бізнес-тематики в суспільстві. І підвищує попит на наступні видання у жанрі бізнес-літератури.

Джерело: ain.ua

Читайте також: Рада в першому читанні дозволила закривати сайти за піратство без суду

Рекомендуємо прочитати

Qatar Airways запускает рейсы из Киева

Одна из крупнейших международных авиакомпаний Qatar Airways заявила, что с сезона 2017-2018 будет осуществлять полеты из Киева....

Це може бути цікавим

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

Антикоррупционер - депутат Виталий Куприй проговорился о своей зарубежной недвижимости - ТРК "КИЕВ"

Будучи гостем программы «Столица» на телеканале «Киев» и отвечая на вопрос слушателя в прямом эфире о готовности материально помогать украинской армии, Виталий Куприй огласил факты, которые идут в разрез с его официальной электронной декларацией....