Цивілізація повинна забути про «невтручання у суверенні справи держави Росія», — російський...

Цивілізація повинна забути про «невтручання у суверенні справи держави Росія», — російський блогер

Путін усвідомлює, що «іграшки скоро закінчаться», прямо «ось-ось». Також він обізнаний про наростаючий дефіцит коштів всередині Росії. Таку думку на своїй сторінці у Facebook висловив російський блогер Олександр Сотник.

«Путін — політичний терорист. Але не тільки політичний. Він ще й вбивця і військовий злочинець глобального масштабу. Поруч з ним — діячі дрібніші, але нітрохи не кращі. Всі вони — вбивці і бандити. Медведєв, Лавров, Патрушев, Бортніков, Сєчін, Рогозін, Іванов, Ротенберг та інша щуряча шушваль. Це — колективний Чикатило з ядерною валізкою«, — стверджує блогер.

Сотник вважає, що Путін взяв в заручники населення Росії, яке, боячись кожного шерхоту, погоджується з усім і у всьому.

Єдиним виходом для цивілізації активіст бачить втручання у справи Росії: «Все, що може (і повинна) зробити цивілізація в даний момент — забути про «невтручання у суверенні справи держави Росія». За фактом ніякої держави вже в Росії немає. Вона зруйнована. Влада в РФ захоплена групою терористів. Плавно, східчасто, обачливо. Так захоплюють літак, ретельно розробивши план і розподіливши ролі між загарбниками».

На думку Олександра Сотника зараз бандитське угрупування Кремля перейшло до другої частини спецоперації: шантажу в планетарному масштабі. І щоб виключити навіть однопроцентну ймовірність ядерної катастрофи — необхідно нейтралізувати групу осіб, які захопили умовний борт «Росія».

«Фахівцям з певних служб прекрасно відомо, як нейтралізують групи терористів, які захопили будівлю або транспортний засіб. Тут треба діяти точно так само — просто з урахуванням того, що захоплено політичне поле цілої держави.

Переговори можуть вестися — але не для того, щоб очікувати здачі терористів. Вони все одно не підуть, а їх подальше перебування на вищих державних постах в Кремлі принесе ще більші втрати — і вже не тільки всередині Росії.

Ось про це треба було задуматися ще «позавчора». Я не кажу, що завтра буде пізно. Просто «завтра» ціна буде дорожче. А післязавтра — ще дорожче. У арифметичній прогресії», — пише він.

Читайте також: Українці, мстіться Путіну, як грузини, — професорзагрузка...

Читайте також

Коментарі