У Харкові створили мурал на честь Героїв Крут

У Харкові 29 січня з'явився новий мурал. Його присвятили студентам, які вступили у нерівний бій з більшовиками на станції Крути в Чернігівській області у 1918 році.

Про це повідомляє прес-служба Харківської міської ради. Ініціаторами створення пам'ятного муралу виступили бійці "Азова" і "Східного корпусу". Всі вони несли службу в зоні АТО. Автором ескізу став художник з Донбасу. Він попросив не розголошувати своє ім'я, оскільки проживає на території, які перебуває під окупацією терористів.

Мурал зобразили на стіні будинку, що розташований за адресою вулиця Фейєрбаха, 1-а. Будівля має сім метрів у висоту і приблизно п'ять метрів у ширину. Малюнок переносили харківські графітчики. На це у митців пішло три дні. Малюнок поки ще не завершили, адже у цьому їм завадила погода. Представник цивільного корпусу "Азова" Ігор Лядов зазначив, що малюнок є даниною героям минулого від вдячних нащадків.

Читайте також: ГогольFest організовує масштабну подію в Івано-Франківську

Рекомендуємо прочитати

Бойцы добровольческого батальона задержаны за убийство в АТО

Неделю назад были в зоне АТО были задержаны двое бойцов спецподразделения "Азов", обвиняемых в умышленном убийстве, которое произошло на третьей линии фронта....

Це може бути цікавим

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

В России дети разгромили машину правоохранителей

В российском городе Челябинск школьники разгромили полицейскую машину на фестивале красок....