Відбулося засідання Спостережної ради Держмолодьжитла

28 січня в Мінрегіоні під головуванням Першого заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства В’ячеслава Негоди відбулося засідання Спостережної ради Державної спеціалізованої фінансової установи «Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву».

Під час засідання, відповідно до статуту Ради, були заслухані звіти за результатами роботи Держмолодьжитла за 2014 та 2015 роки та плани установи на 2016 рік.

Під час обговорення було прийнято рішення щодо необхідності проведення відповідної роботи серед народних депутатів з керівниками комітетів та фракцій ВРУ, органами місцевого самоврядування та громадськості щодо необхідності подальшого фінансування програм по забезпеченню молоді житлом з подальшим врахуванням пропозицій про передбачення видатків на фінансування цих заходів, у тому числі за рахунок коштів Державного бюджету.

Крім того, було обговорене питання щодо оптимізації структури Держмолодьжитла та, у зв’язку із подачею головою Фонду відповідної заяви про звільнення з займаної посади, прийнято рішення її підтримати та направити відповідне клопотання до Уряду.

Наразі очікується проведення відкритого відбору кандидатів на посаду голови Державної спеціалізованої фінансової установи «Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву». Відповідну інформацію незабаром буде розміщено на сайті Фонду.

Також вирішено провести круглий стіл з питань стратегічного планування роботи Фонду на 2016 рік за участі членів Спостережної ради, Держмолодьжитла, представників експертного середовища та громадськості.

Довідка

Спостережна рада Державної спеціалізованої фінансової установи «Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву» діє на громадських засадах та здійснює контроль за діяльністю Держмолодьжитла та виконанням завдань. До повноважень спостережної ради Держмолодьжитла віднесено затвердження:

організаційної структури, граничної чисельності працівників у межах коштів державного бюджету;

річних звітів та рішень правління про утворення, реорганізацію та ліквідацію регіональних управлінь;

річного розподілу між регіональними управліннями коштів державного бюджету, що спрямовуються на кредитування, погодженого з головним розпорядником бюджетних коштів;

зведеного кошторису для забезпечення статутної діяльності;

порядок здійснення внутрішнього аудиту (контролю);

а також вирішення інших організаційних питань з поточної діяльності та реалізації завдань, покладених на Держмолодьжитло.

Постановою Уряду від 4 листопада 2015 року № 899 затверджений оновлений склад спостережної ради Державної спеціалізованої фінансової установи «Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву».

 

Рекомендуємо прочитати

Хакеры научились управлять чужим Segway

Энтузиасты выяснили, что программное обеспечение гироскутера от Segway имеет определенные изъяны....

Це може бути цікавим

Китайский легкоатлет обогнал боевой истребитель

Китайский спортсмен финишировал быстрее истребителя на стометровке....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

Водій Lexus влаштував розбірку зі стріляниною, поранивши чоловіка

У понеділок, 24 липня, в Дніпрі чоловік на Lexus обстріляв посеред проїжджої частини автомобіль, в якому знаходилася вагітна жінка з дитиною, поранивши його водія....