В ООН оголосили початок мирних переговорів щодо ситуації в Сирії

В ООН оголосили про початок перших за останні два роки мирних переговорів щодо ситуації в Сирії, незважаючи на бойкот з боку сирійської опозиції.

Про це повідомляє inforesist.

Спецпредставник ООН по Сирії Стеффан де Містура запросив представників сирійського уряду і груп опозиції до Женеви для «непрямих переговорів», в яких вони будуть зустрічатися в різних кімнатах.

Але поки що опозиційний Високий переговорний комітет відмовився від участі, наполягаючи, що спочатку треба припинити повітряні удари і облоги міст.

Бойкот кидає виклик Вашингтону, який закликав опозицію взяти на себе «історичну можливість» для переговорів без попередніх умов.

У заяві ООН говориться, що де Містура відкриє переговори за розкладом у п'ятницю на зустрічі урядової делегації на чолі з послом Сирії в ООН. Зустрічі з «іншими учасниками» відбудуться «згодом».

Глава сирійської урядової делегації, посол США в ООН Башар Аль-Джаафарі, прибув на переговори сьогодні вдень, але не зробив ніяких заяв.

«Вони повністю на гачку. З ким вони збираються говорити? Якщо ви хочете брати участь в переговорах, у вас повинен бути партнер. Це прекрасний привід для влади показати, що вони готові », - сказав він.

Ще один серйозний фактор - курди, які контролюють значну частину північного сходу Сирії та опинилися однією з небагатьох груп, здатних завоювати територію, яку зараз контролює «Ісламська держава».

Курди були виключені з переговорів після того, як на цьому наполягла Туреччина. Курди кажуть, що їх відсутність означає, що переговори приречені на провал.

Читайте також: Екзотика: На Волині діти навчаються у школі початку 19-го століття

Рекомендуємо прочитати

Це може бути цікавим

Боевики блокируют вопрос освобождения пленных на Донбассе

После проведенной встречи Трехсторонней контактной группы в Минске заблокированным остается вопрос освобождения пленных....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

Досвід українських та міжнародних компаній, що працевлаштовують людей з інвалідністю

ромадська думка щодо допомоги особам з інвалідністю не перше десятиліття схиляється до того, що таким людям потрібне не тільки і не стільки повне утримання, а нато....