У Росії пройдуть акції протесту через неналежне розслідування вбивства 16-річної дівчини

У Росії пройдуть акції протесту через неналежне розслідування вбивства 16-річної дівчини

30 січня у Москві та Новосибірську пройдуть нові мітинги проти затягування розслідування у справі  вбивства 16-річної Карини Залесової.

Про повідомляється у анонсі акції, в  Новосибірську мітинг пройде на площі Леніна в 16:00. У Москві — на майданчику парку «Сокільники» в 15:00.

Нова хвиля протестів викликана тим, що 11 січня підозрюваний у вбивстві дівчини Марк Коньков повернувся до Новосибірська після комплексної психолого-психіатричної експертизи в московському інституті імені Сербського. Однак вона не дала результатів. Призначено ще одна експертиза.

«Аналогічні мітинги в Новосибірську і обох столицях вже проходили в жовтні. Причому, на мітинг в Новосибірську не прийшли ні вчителі Карини, ні друзі: тому що їх залякують. Суть в тому, що вбивця — колишній хлопець Карини Марк Коньков, син Ігоря Конькова — гендиректора ТОВ «Техсталь». Спочатку тато заявив, що його виродок «чудом пережив подвійне самогубство», а потім почав продавлювати версію з неосудністю сина. Сина повели за статтею «вбивство» замість «вбивства з особливою жорстокістю» і досі ганяють з експертизи на експертизу (на першій його визнали осудним), поки хайп не вляжеться», — пише один з майбутніх учасників акції.

Як вказано, всі бажають також можуть підписати петицію. Її мета — привернути якомога більше уваги і перешкодити підозрюваному «відмазатися».

Читайте також: У мережі з’явилось відео моменту, коли мажор задавив жінку на Лівобережнійзагрузка...

Читайте також

Коментарі