Семенченко: Шокін позбавив мене офіцерського звання внаслідок афери

Семенченко: Шокін позбавив мене офіцерського звання внаслідок афери

Колишній командир добровольчого полку «Донбас», а нині народний депутат від фракції «Самопоміч» Семен Семенченко заявив, що його позбавили офіцерського звання в результаті афери.

Про це він написав на своїй сторінці в Facebook.

«(У Генерального прокурора України Віктора Шокіна) Є час крутити афери з колишнім т.в.о. командувача НГУ і винаходити інноваційні способи позбавлення мене звань військового резервіста. У Статуті є два випадки коли людину можуть позбавити звання: за вироком суду за тяжкий злочин і як вид дисциплінарного впливу за порушення військової дисципліни. Жоден випадок до мене застосувати неможливо. Хіба що за штурми Лисичанська, Попасної, Первомайська та Іловайська з батальйоном Донбас«, — зазначив Семенченко.

«І тут, ви блискуче виходите із ситуації. Ви на пару з колишнім т.в.о. нацгвардію, замість того щоб садити його злодійкуватих тиловиків, винаходите третій спосіб. Він не передбачений законодавством, легко оскаржується навіть у наших судах, але ж не це головне! І Т.в.о командувача НГУ, перевищуючи свої повноваження, вносить зміни до наказу командувача НГУ річної давності, просто помінявши одні слова на інші «, — обурився депутат.

Читайте також: Активісти з Кривого Рогу оголосять голодування під Радою, — Семенченкозагрузка...

Читайте також

Коментарі