Ротою бойовиків на Донбасі командує екс-регіонал, — Ходаковський

Ротою бойовиків на Донбасі командує екс-регіонал, — Ходаковський

Одним з підрозділів бойовиків «ДНР» командує екс-регіонал, колишній нардеп Олександр Бобков.

Таку інформацію стверджує командир батальйону бойовиків «Восток» Олександр Ходаковський. 

У своєму блозі Ходаковський розкрив деякі невідомі досі подробиці ситуації на Донбасі лише на початку політичного і військового конфлікту. Він звинуватив двох українських екс-нардепів VII скликання — Миколи Левченка і Олександр Бобкова — в тому, що вони прагнули підірвати ідеї «російської весни», переслідуючи особисту вигоду.

«Першим почав роботу Коля Левченко – Коля «комуніст». Останній перед війною час цей хлопець сидів у міськвиконкомі Донецька на «землі», на чому і сколотив пристойний статок. Він порахував, що зі мною потрібно просто: зацікавити — і справа з кінцем. Розмова зводилася до наступного: ви тут — «у-у-у-ууу», вони там — «а-а-а-аааа», а ми — тут як тут. Домоглися свого: ми вам — «тс-с-с-с». До чергового витка. Турчинов, мовляв, наляканий подіями на Донбасі, а з колишніх регіоналів у Раді активні тільки він, Шуфрич, Тігіпко і ще хтось. «Рибаки», «єфремові» та іже з ними — у стані гроггі. Так що налаякаємо їх гарненько — і своє візьмемо», — розповів Ходаковський.

Після цього свої «вигідні» пропозиції зробив і Бобков або ж «Бобок», як його називають «свої». Ходаковський стверджує, що нардеп запропонував «злити» Стрелкова і «Бєса», оскільки потрібно, щоб «ополченням» керували тільки місцеві. За це командиру «Востока» пообіцяли посаду голови СБУ в Донецькій області. Однак він не погодився прийняти пропозиції Бобкова навіть коли той особисто звернувся до нього.

«На мій жаль — я чистоплюй. Так і поїхав Бобок без позиції. Зараз він, до речі, в «п’ятнашки», — командиром роти (номінально, звичайно). Як вам такий поворот? Не здивуюся, що і зірку героя отримає незабаром за справи праведних», — говорить Ходаковський.загрузка...

Читайте також

Коментарі