Коли-небудь ми дізнаємося правду про роль Медведчука у підписанні «Мінськ-2», — Тимчук

Коли-небудь ми дізнаємося правду про роль Медведчука у підписанні «Мінськ-2», — Тимчук

Генпрокуратура не знайшла складу злочину в звинувачення в сепаратизмі, висловлених народним депутатом Андрієм Левусом проти Віктора Медведчука. Проте справжня роль Медведчука у підписанні цієї антиукраїнського угоди рано чи пізно стане відома суспільству.

Таку думку висловив нардеп Дмитро Тимчук на своїй сторінці в Facebook.

«ГПУ: ініційоване В. Медведчуком кримінальне провадження стосовно звинуватив його в сепаратизмі депутата А. Левуса закрито. Це, звичайно, здорово. Тільки питання: а де кримінальна справа стосовно самого Медведчука? Де кримінальні справи проти дітлахів з його «Українського вибору», які від душі доклали руку і до анексії Криму, і до нинішніх подій на Донбасі, і до розгойдування Харкова та Одеси?», — пише Тимчук.

Він переконаний, що рано чи пізно, українське суспільство дізнається справжню роль Медведчука у підписанні мінської справжньої антиукраїнської угоди, яка більше схожа на вирок для країни, ніж на оптимальний вихід зі складної ситуації.

«Більше того. Коли-небудь ми дізнаємося всю правду про роль Медведчука у підписанні «Мінськ-2» — в тому нинішньому вигляді, при якому українська влада зараз не знає, як виконати цю абсолютно антиукраїнську угоду. І якщо хтось говорить про те, що без Медведчука не було б Мінського діалогу – навіщо нам такий діалог, який більше схожий на вирок для України?», — резюмує Тимчук.загрузка...

Читайте також