Де в світі найкраще жити пенсіонерам

Де в світі найкраще жити пенсіонерам

Американське видання Internationalliving.com склало рейтинг найбільш сприятливих для життя пенсіонерів країн. Перше місце в списку дісталося Камбоджі.

В цілому в рейтингу були включені 23 країни світу, в яких ціни на щоденні витрати, в поєднанні з якістю продукту, є найбільш прийнятними. Правда, видання зазначає, що в наведеному рейтингу орієнтується на тих людей, які отримують пенсію в доларах, передає Кореспондент.

Повідомляється, що в столиці Камбоджі Пномпені оренда квартири з двома спальнями буде коштувати 300 доларів на місяць. Середньостатистичний обід обійдеться в 3-4 долари з людини в ресторані місцевої кухні, і 6-8 доларів в ресторані американської чи європейської кухні.

Пляшка австралійського або французького вина, в середньому, обійдеться в 10 доларів. А пиво коштуватиме 50 центів за келих.

Якщо ж пенсіонер воліє готувати самостійно, закуповуючи продукти в супермаркеті, то це обійдеться йому в 150 доларів на місяць.

Що стосується послуг мобільного зв’язку, то вони обійдуться, в середньому, в 1,5 доларів на місяць, включаючи 71 хвилину міжнародних дзвінків.

Видання зазначає, що друге і третє місця в списку зайняли Нікарагуа і Колумбія.загрузка...

Читайте також