Штайнмаєр звинуватив Лаврова у втручанні у внутрішні справи Німеччини

Штайнмаєр звинуватив Лаврова у втручанні у внутрішні справи Німеччини

Міністр закордонних справ Німеччини Франк-Вальтер Штайнмаєр заявив про неприпустимість використання дітей у політичній пропаганд і звинуватив Кремль у розпалюванні ворожнечі щодо мігрантів.  

Про це повідомляє МЗС Німеччини у Twitter.

«Не може бути виправдання використання інциденту з 13-річною дівчинкою для політичної пропаганди», — сказав Штайнмаєр.

Міністр підкреслив, що німецька влада зробить все, щоб якомога швидше розібратися в резонансній події і оприлюднити цю інформацію.

«Послу Росії будуть надані всі необхідні результати», — додав він.

Глава МЗС Німеччини також наголосив, що немає жодних підстав для використання інциденту «для політичної пропаганди та втручанні у й без того складну внутрішню німецьку дискусію про мігрантів та розпалюванні її».

Нагадаємо,  16 січня, в сюжеті російського «Першого каналу»  розповіли про неповнолітню дівчинку Лізу з російськомовної родини, яку нібито викрали і зґвалтували імовірно мігранти з країн Близького Сходу.

Проте згодом стало відомо, що відео, яке показав «Перший канал», було опубліковано на YouTube ще у вересні 2009 року і не має ніякого відношення до згвалування.

Більше того, поліція Берліна заявила, що повідомлення про викрадення та зґвалтування мігрантами російської дівчинки, поширені російськими ЗМІ, виявилися помилковими.загрузка...

Читайте також