Лікарі львівського ОХМАТДИТу просять про допомогу 17-річному пацієнту

У Львівській дитячій лікарні ОХМАТДИТ такого пацієнта ще не мали ніколи. 17-річному Максиму видалили весь кишківник, бо лише місяць тому у нього виявили патологію, яку мав з народження. Без пересадки органу травлення хлопець приречений. Медики взялися шукати за кордоном лікарню, яка проведе трансплантацію. Але такі операції роблять лише 80 клінік у всьому світі і вони дуже дорогі. Тож хлопцеві потрібна негайна допомога, пише zaxid.net.

Ще донедавна Максим нічим не відрізнявся від однолітків. Ходив до школи, всерйоз займався вільною боротьбою і вважав себе здоровим.

«Все було нормально, як у звичайних дітей. Бігав, гуляв, дурачився. Нічого мене не турбувало», – розповідає Максим Стасів, який потребує допомоги.

Проблеми почалися рік тому: раптові приступи болю у животі. Але у Стрию, куди поїхали на обстеження, бо сам хлопець зі Стрийщини, сказали, що це гастрит.

«Були больові приступи, але поболіло, покапали, попили таблетки і пройшло. Потягом року було три приступи, оце четвертий. 28 грудня йому поставили діагноз хронічний гастрит. Ми лікували гастрит, поки не потрапили в ОХМАТДИТ і тут вже виявили, що з ним є», – розповіла мама Максима Богдана Стасів.

За шість днів хлопчині зробили п'ять операцій. Йому видалили майже весь кишківник, але сам Максим про це не знає. І рідним, і медикам забракло духу повідомити йому діагноз. Якби хлопцеві вчасно діагностували вроджену патологію, усе закінчилося б нескладною операцією.

«Це є синдром Ледда – неповний поворот кишківника. Це є вроджена патологія. Як правило, вона проявляється в новонароджених в такому ранньому віці, але, на жаль, в нього вона проявилася в 17 років. Хірурги намагалися врятувати частину тонкого кишківника, але, він виявився не життєздатним», – пояснила лікар Віра Приймакова.

Єдине, що може врятувати Максима, – пересадка кишківника. В Україні її не роблять. У світі лише 80 клінік проводить такі операції, бо це навіть складніше, аніж трансплантація серця.

«У мене вже 30 років стажу, але такого тотального завороту я не бачила. Це перший випадок за мій життєвий досвід. Ми направили більше 20 повідомлень емейлом в різні клініки Європи і світу. Єдині, хто відгукнувся на наш запит, – це клініка трансплантології в Індії», – розповідає заступник головного лікаря з хірургічної роботи лікарні ОХМАТДИТ Олександра Бурда.

Рахунку індійська клініка поки що не виставила, але вартість операції – від 100 тисяч доларів. Чи не вперше про допомогу просить не тільки родина, але і медики. Бо часу в Максима обмаль. Максимум 7-10 днів на пересадку, допоки не почалися незворотні зміни в організмі.

P.S. Менше ніж за добу після виходу цього сюжету на допомогу 17-річному Максимові Стасіву зібрали 750 тис. грн. Але потрібно ще...

Реквізити для допомоги:

Для поповнення готівкою у відділеннях «Приватбанку»:

Картка «Приватбанку», 5168 7556 2405 0528

Мама хлопчика – Стасів Богдана

Для поповнення готівкою в інших банках:

КОД ОКПО отримувача 143 605 70

КОД ОКПО Банку 143 605 70

МФО Банку 305 299

Рахунок отримувача 2924 4825 5091 00

Для поповнення карти 5168 7556 2405 0528

Стасів Богдана Петрівна, 27 73 11 48 01

Платіжні реквізити для переказів в іноземній валюті:

BENEFICIARY: STASIV BOHDANA

IBAN: UA7730 5299 0005 1687 5729 8058 589

ACCOUNT: 5168 7572 9805 8589

BANK OF BENEFICIARY: PRIVATBANK

SWIFT CODE: PBANUA2X

INTERMEDIARY BANK: Сommerzbank AG Frankfurt am Main Germany

SWIFT CODE: COBADEFF

CORRESPONDENT ACCOUNT: acc № 400 8867004 01

Рекомендуємо прочитати

Анджелина Джоли снялась в рекламе духов Guerlain

Мини-фильм сняли для рекламы аромата "Mon Guerlain"....

Це може бути цікавим

Администрация Трампа готова к столкновению с Россией

Американские и европейские дипломаты в Нью-Йорке договорились потребовать принятия резолюции, по условиям которой будут заморожены счета и введен запрет на въезд для 21 сирийской организации и руководства армии и разведки, имеющих отношение к применению правительством хлора и других смертельных видов химического оружия....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

В какой плоскости лежит восстановление суверенитета на оккупированными территориями Украины?

Известный политический блогер Карл Волох считает, что, возможно, в юридической....