У Раді назвали умову, за якої Яценюк може попрощатися зі своїм кріслом...

У Раді назвали умову, за якої Яценюк може попрощатися зі своїм кріслом в уряді

Лідер фракції «Блок Петра Порошенка» Юрій Луценко не виключає відставки прем’єр-міністра Арсенія Яценюка, хоча й вважає її «небажаною» та «прикрою». Про це політик заявив після засідання ради коаліції, повідомляє прес-служба БПП.

Також він назвав умову, за якої Яценюк може бути відправлений у відставку з посади глави уряду.

«Відставку прем’єра я допускаю лише в тому разі, коли він не порозуміється з фракціями коаліції щодо персонального складу уряду. Такий крок був би вкрай небажаним, але він можливий. Питання ж не в тому, щоб з’явилися «нові обличчя». Питання в тому, щоб не було провалених напрямків роботи», – сказав Луценко.

Водночас, за його словами, зберегти Яценюка на посаді прем’єра було б доцільно для «видимої стабільності влади» і забезпечення економічного зростання.

«Ми могли пояснювати війною падіння виробництва в 2014 році, але торік ми знову мали падіння, яке вже не можна було виправдати лише війною. Уряд повинен, нарешті, зайнятися цими питаннями – економічне зростання, добробут людей. Три фракції вважають, що прем’єр може залишитися на посаді для виконання цих завдань», – наголосив Луценко.

«Питання в тому, що прем’єр повинен погодитися не лише на нові обличчя. Він повинен по-новому працювати. На сьогоднішній день системної роботи Кабміну немає, і ми про це щойно спокійно говорили. Ми не можемо погодитися з тим, що замість системної роботи ми маємо щоденний піар та відсутність конкретних результатів роботи. Ліс вивозиться, тому що немає постанови уряду про порядок застосування закону. Ліки не купили у міжнародних фахівців, тому що уряд не розробив порядок. Зрештою, постраждалі на Майдані два роки не можуть отримати компенсацію, тому що немає порядку її виплати», – заявив лідер БПП.

Як зазначив Луценко, країна потребує системної роботи, а не урядових звітів про події, які відбулися.

Окремо лідер пропрезидентської фракції торкнувся теми завтрашньої колегії Міністерства внутрішніх справ.

«Ви знаєте, що ця тема мені близька. Я переживаю за те, щоб реформа в Авакова (глава МВС Арсен Аваков, — ред.) вийшла, і все, що можу, роблю для цього в парламенті, але колегія МВС в жахливому криміногенному стані країни за присутності послів – це піар. Це неправильно. Питання не у виконавцях. Питання в методах роботи і мети», – підкреслив Луценко.загрузка...

Читайте також

Коментарі