Родина в музеї. Китайський Новий Рік

7 лютого 2016 року з 12.00 до 14.00 в Музеї української діаспори відбуватиметься культурно-мистецький захід для батьків і дітей «Родина в музеї. Китайський Новий Рік».

На відвідувачів чекає цікава й насичена програма:

  1. 12.00-12.20 Інтерактивна мультимедійна розповідь про традиції святкування Нового Року за Східним календарем від китайської художниці й педагога, члена Громадського клубу культури Китаю в місті Вейфан (КНР) Шаотін Чи. Батьки та діти матимуть унікальну можливість дізнатися усі традиції й тонкощі святкування Китайського Нового Року, а також ознайомляться зі зразками китайського живопису авторства Шаотін Чі.
  2. 12.30-13.00 Відвідувачі навчаться грати в шашки ГО – стародавню китайську настільну гру, що з’явилася в Азії понад дві тисячі років тому. А допоможуть їм у цьому юні чемпіони України з шашок ГО – брати Русановські. Протягом гри батьки та діти зможуть пригоститися чаєм та солодощами.
  3. 13.00-14.00 Відвідувачі візьмуть участь в одному із запропонованих майстер-класів на вибір: майстер-клас із каліграфії чи оріґамі.

Майстер-клас «Китайська каліграфія» від художниці Шаотін Чи. Учасники дізнаються про один із класичних видів китайського мистецтва – каліграфію; почують історію ієрогліфів (від найстаріших до сучасних), навчаться розпізнавати різні стилі письма; засвоять вісім базових рис і порядок їх написання в ієрогліфах; вивчать вимову й значення ієрогліфа «Вічність» (永) та навчаться писати ієрогліф-побажання «Щастя» (福) в стилі Кай, адже саме цей ієрогліф під час святкування Нового Року в Китаї кожна родина кріпить до дверей свого будинку, щоб наступний рік був щасливим і успішним.

Майстер-клас по виготовленню листівки з елементами оріґамі «Вогняна мавпа» від викладача Київського Палацу дітей та юнацтва Анни Клименко. Учасники дізнаються історію виникнення одного з найстаріших і найцікавіших мистецтв Стародавнього Китаю – оріґамі, й своїми руками складуть із паперу листівку у вигляді ялинки, всередині якої буде символ 2016 року – мавпочка. Бонусом цього майстер-класу стане виготовлення в класичній техніці оріґамі зірки, котра по-завершенню зможе трансформуватися в кілька видів.

Культурно-мистецьке дозвілля для батьків і дітей «Родина в музеї. Китайський Новий Рік» відбуватиметься 7 лютого 2016 року з 12.00 до 14.00 в Музеї української діаспори.

Вартість вхідного квитка – 25 грн.

Вартість майстер-класу «Китайська каліграфія» – 80 грн.

Вартість майстер-класу «Вогняна мавпа» – 50 грн.

УВАГА! Усі матеріали та інструменти для майстер-класів будуть придбані заздалегідь, тож для участі просимо попередньо зареєструватися, зателефонувавши за номером, вказаним нижче, або перейшовши за посиланням.

Контактна інформація:

Адреса: Київ, вул. Московська, 40-б.

Тел.: 044 280 6418.

E-mail: museum.diaspora@gmail.com.

Facebook

Рекомендуємо прочитати

Це може бути цікавим

Ученые назвали главную опасность энергетических напитков

Американские исследователи установили, что энергетики представляют большую опасность, чем большинство других кофеиносодержащих напитков....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

Полицейские спасли женщину через час после констатации смерти

В Париже полицейским удалось спасти женщину спустя час после того, как медики констатировали ее смерть....