РНБО думає над національною системою кібербезпеки

Петро Порошенко заявив про необхідність негайного створення національної системи кібербезпеки.

Рада національної безпеки і оборони України (РНБО) під головуванням П. Порошенко розглядає питання про національну систему кібербезпеки, повідомляє в середу прес-служба президента України,

«Очевидна необхідність створення національної системи кібербезпеки, коли нею будуть займатися відповідні підрозділи СБУ, кіберзахисту - відповідні підрозділи ДСТСЗІ , А боротьбою з кіберзлочинністю - відповідні підрозділи МВС. Координацію та ефективну взаємодію забезпечуватиме відповідний підрозділ РНБО », - заявив П.Порошенко на засіданні РНБО в середу.

Президент підкреслив, що така модель взаємодії повинна бути негайно відпрацьована, в тому числі за допомогою передбачених коштів спеціальних трастових фондів НАТО.

П.Порошенко додав, що під час роботи над стратегією були максимально враховані рекомендації експертів багатьох консалтингових компаній.

«Кіберпростір зараз перетворилося на ще одне поле протистояння і боротьби за незалежність держави. Різноманітні спроби порушення штатного режиму функціонування національних ресурсів, використання кіберпростору для шпигунства, несанкціонованого доступу до інформації, спроби використовувати кібератаки для досягнення політичних цілей - це лише одна невелика частина того, з чим вже зіткнулася Україна з самого початку російської агресії », - сказав президент.

Читайте також: Коли СБУ просить: Будівництво столичної багатоповерхівки хочуть зупинити через місцевих жителів

Рекомендуємо прочитати

Дослідження показало, що більшість великих українських компаній перебувають в офшорах

Більшість великих приватних компаній використовують офшори....

Це може бути цікавим

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

Ребенок нашел возле школы опасный тайник

7-летний мальчик нашел в Краматорске на территории школы 14 гранат....