У середу в Україні очікується хмарна погода з проясненнями. Практично на всій території країни переважатиме сніжно-дощова погода. У Криму опадів не передбачається. Температура повітря вночі становитиме -15…+3 градуси, вдень -3…+7. Вітер змінний, переважно південний, західний, південно-західний, південно-східний і північно-західний, 1-8 м/с.

У північних областях очікується хмарна погода з проясненнями. У регіоні буде переважати сніжно-дощова погода. Вночі температура повітря складе -7…+2 градуси, вдень – від -2 до +4. Вітер південний, західний та південно-західний, 3-6 м/с.

У південних областях – хмарна погода з проясненнями. У регіоні переважно сніжно-дощова погода. Вночі стовпчики термометрів покажуть -15…-4 градусів, удень повітря прогріється до -3…+3. Вітер південний, південно-західний і південно-східний, 2-6 м/с.

У Криму – хмарна погода з проясненнями, на півострові опадів не передбачається. В Ялті можливий дощ зі снігом. Уночі температура повітря складе -8…0 градусів. Денна температура повітря буде коливатися від +2 до +7. Вітер південний, східний, південно-східний та південно-західний, 2-8 м/с.

У східних областях очікується хмарна погода з проясненнями. У регіоні висока ймовірність мокрого снігу. Вночі до -13…-5 градусів, денна температура повітря становитиме -3…0. Вітер південний і південно-західний, 2-7 м/с.

У західних областях прогнозується хмарна погода з проясненнями. На більшій частині регіону очікується сніжно-дощова погода. Температура повітря вночі знизиться до -2…+3 градусів, удень стовпчики термометрів покажуть +1…+6. Вітер південний, східний, західний, південно-західний і південно-східний, 1-4 м/с.

У Карпатах – хмарна погода, у регіоні ранковий дрібний сніг удень зміниться дрібним дощем, який повинен закінчитися до настання вечора. Температура повітря вночі до -1, удень – до +1 градуса. Вітер південний і південно-східний, 1-3 м/с.

У центральних областях – хмарна погода з проясненнями. У регіоні очікується сніжно-дощова погода. Вночі стовпчики термометрів покажуть -8…0 градусів, удень – від -3 до +5. Вітер південний, західний та південно-західний, 2-6 м/с.загрузка...

Читайте також

Коментарі