Мобільний оператор МТС підвищив тарифи

Мобільний оператор МТС підвищив тарифи

Мобільний оператор «МТС Україна» з 1 лютого підвищує деякі старі тарифи. Як повідомила ЛІГА.net начальник відділу зв’язків з громадськістю МТС Україна Вікторія Рубан, нові тарифи Vodafone при цьому не змінюються.

Базова абонентська плата в тарифах лінійки Смартфон 3G (Перший, Єдиний) збільшується з 15 до 20 грн на місяць.

У тарифі Смартфон 3G Плюс — з 20 до 25 грн. Вартість підключення послуги «Рік без абонплат» зростає з 128 до 200 грн на міс. Вартість дзвінків на інші мережі збільшується з 35 до 50 коп за хв.

У тарифі «Смартфон 3G Одеський місячна» абонплата збільшиться з 10 до 15 грн, річна — тс 92 до 150 грн. Вартість дзвінків на інші мережі збільшується з 35 до 50 коп за хв.

У тарифі «Просто Супер»  (Перший, Український) щоденний платіж користування мобільним інтернетом зросте з 3 до 5 грн в день. Дзвінки на інші мережі зросте з 35 до 50 коп за хв.

Рубан пояснює збільшення розцінок збільшеними витратами: збільшився збір за радіочастоти, гривня девальвувала і так далі.

Основний конкурент «Київстар» також нещодавно підняв розцінки.

Підвищення абонентської плати торкнулося старих тарифних планів «Альо», «Квартал», «Альо, Квартал» Мій регіон, Базовий і Класичний. Тарифи Найменший і Раціональний закрили. Абоненти переведені на Класичний.загрузка...

Читайте також

Коментарі