Колишні ДАІшники переходять у батальйони, щоб уникнути переатестації, — активіст

Колишні ДАІшники переходять у батальйони, щоб уникнути переатестації, — активіст

Колишні керівники середньої ланки скасованої нині Державтоінспекції масово вступають до лав різних добровольчих батальйонів, щоб уникнути переатестації в нову поліцію.

Про це повідомляє волонтер і активіст, голова атестаційної комісії по відбору в нову поліцію Роман Синіцин на своїй сторінці в Facebook.

«Масовий перехід ментів у батальйони. Тільки в батальйон МВС «Кривбас» за останній місяць перевелося 32 людини. І це не добровольці, які зі зброєю в руках бажають захищати Батьківщину. Це даішники. Заступники начальників райвідділів. Які просто тікають від атестації», — повідомляє Синіцин.

Він зазначає, що для колишніх даішників така рокіровка абсолютно безпечна, оскільки на сьогоднішній день більшість батальйонів МВС відведені з переднього краю. А в зв’язку з тим, що поки що процедура переатестації для бійців міліцейських батальйонів невідома, то екс-даїшники в їх рядах можуть спокійно отримувати зарплату і чекати, поки все стабілізується.

«Батальйони МВС в основній масі відведені з переднього краю. Така ж ситуація і з київськими полками «Київ», «Миротворець»… Адже склад, принципи формування комісій, терміни та процедура атестації бійців батальйонів МВС поки не відома. Можна пересидіти…», — зазначає активіст.загрузка...

Читайте також

Коментарі