Історія українського патріота приголомшила членів ПАРЄ

Сьогодні в ПАРЄ презентували "Книгу злочинів російських агресорів" написав на своїй сторінці у Фейсбук Борислав Береза.

"Це наша робота розповідати і невпинно нагадувати європейському співтовариству про злочини Кремля в Україні. Це видання підготовлено при максимальній участі Volodymyr Ariev і без підтримки Міністерства інформації,"- додав Береза.

"Знайомтеся, Василь Пелиш. Айдаровец, якому відрубали руку за те, що у нього на ній був витатуйований тризуб. Хто саме відрубав, Василь не пам'ятає. Каже, що там була солянка з росіян, "наших", казахів. Мерзоти-найманці різних мастей. Об'єднали їх гроші і вороже ставлення до всього українського.

Василь вижив. Приїхав в ПАРЄ.

І сьогодні виступав тут, доносячи до європейців свою історію. Я не забув про те, як били в Слов'янську за жовто-блакитний стрічечку, як вбивали в Донецьку за наш прапор, як розпорювали животи за проукраїнську позицію, як катували в Луганську за Слава Україні. І я не пам'ятаю, щоб було якесь небудь переслідування в Україні за російську мову. Про це теж ми нагадали сьогодні європейцям,"- написав Береза.

А ось як прокоментував творець книги на своїй сторінці в Фейсбук Володимир Ар'єв.

"Представили в ПАРЄ книгу злочинів РФ. Швидше, правда, альбом головних подій 2014-15рр, який я зробив разом з кращим дизайнером України Dima Tsapko і Tough Slate Design. Багато хто з присутніх гортав сторінки із жахом в очах. Особливо вразила присутність тих, чиї історії були описані: постраждалих дітей з Донбаса, священника, якого терористи піддавали тортурам за молитву за мир і єдність в Україні, хлопця, якому відрізали руку тільки за те що він мав татуювання тризуба. Дякую членам делегації Mariya Ionova Iryna Gerashchenko Алексей Гончаренко та Андрію Лопушанському за організацію поїздки в Страсбург."

Рекомендуємо прочитати

Эксперт обнародовал сроки, когда Порошенко должен взять Донбасс

Глава Украины Петр Порошенко должен вернуть Донбасс за годы президентского срока – только тогда можно будет говорить о членстве в НАТО и возвращении Крыма....

Це може бути цікавим

На что будут жить украинцы, у которых не хватит стажа для пенсии

Тем украинцам, у которых не будет необходимого трудового стажа для выхода на пенсию в 65 лет, государство предоставит социальную помощь....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

Гужва воспользуется правом выйти под залог

Залог в размере 544 тыс....