«ПриватБанк» запускає «ПриватМаркет»

«ПриватБанк» запускає «ПриватМаркет»

SONY DSC

«ПриватБанк» офіційно представив проект, над яким у банку давно працюють — онлайн-майданчик для пошуку покупців і постачальників «ПриватМаркет».

Про це пише AIN.

Як повідомляється, він орієнтований як на бізнес, так і на покупців-клієнтів банку.

Бізнесова частина запускається сьогодні, споживчі сервіси в банку планують запустити в березні цього року, йдеться у повідомленні.

Спочатку «ПриватМаркет» планувався як агрегатор пропозицій інтернет-магазинів і повинен був стартувати ще в минулому році, але в банку вирішили переробити сервіс.

«У якійсь мірі ми збираємося конкурувати з Prom.ua або Allbiz. Хоча на цих майданчиках є багато сервісів і функцій, які ми повторювати найближчим часом не будемо. З іншого боку, наш сервіс — простіше у використанні і у нас буде серйозна інтеграція з банківськими сервісами та «Приват24«, — пояснює IT-директор «ПриватБанку» Дмитро Дубілет.

Видання зазначає, що на «ПриватМаркет» продавці зможуть розміщувати інформацію про компанію, товари, послуги, шукати покупців серед клієнтів банку, а також брати участь у тендерах. Компаніям пропонується також проводити на майданчику тендери, подавати заявки на участь в тендерах.

«ПриватМаркет» буде інтегрований з ProZorro, так що мова йде в тому числі і про державні тендери. Можна підписатися на нові тендери і заявки за email.

З березня компанії також зможуть розміщувати на «ПриватМаркет» товари і послуги для приватних осіб.

Звичайні покупці зможуть купувати товари в кредит: банк виділить близько 1 млрд грн кредитних лімітів на покупку тільки в «ПріватМаркет». Але у продавців буде можливість торгувати і з юрособами, з оформленням всієї необхідної документації.

Читайте також: Мигранты: почему Шенгенская зона может развалитьсязагрузка...

Читайте також

Коментарі