Очолити «ДНР» може Азаров або Арбузов — Тимчук

Очолити «ДНР» може Азаров або Арбузов — Тимчук

У так званій «Донецькій народній республіці» (ДНР) поширюється інформація, що навесні 2016 року екс-прем’єр-міністр України Микола Азаров або екс-віце-прем’єр Сергій Арбузов можуть змінити «главу» ДНР Олександра Захарченка. Про це у Facebook повідомив лідер групи «Інформаційний спротив» Дмитро Тимчук.

«У «політичних колах» ДНР поширюється інформація, що навесні цього року російська сторона відсторонить А. Захарченка від керівництва ДНР і призначить нового «керівника». Називаються кандидатури Азарова, Арбузова і якогось колишнього губернатора однієї з південних областей РФ (прізвище невідоме), призначення якого нібито лобіюється Б.Гризловим», — йдеться в повідомленні.

Крім того, Тимчук повідомляє, що в «ДНР» поширюються чутки про те, що керівництвом СБУ надано дозвіл на розміщення бойовиків ІДІЛ в санаторно-курортних закладах України.

«Нібито, даний дозвіл пов’язаний із збільшенням в госпіталях Туреччини важко поранених ісламських бойовиків з Сирії, і за домовленостями з турецьким керівництвом частина поранених бойовиків ІДІЛ направляється в Україну», — йдеться в повідомленні.

Читайте також: «ДНРівців» лякають бойовиками ІДІЛ в українських санаторіяхзагрузка...

Читайте також

Коментарі