Росіянин Олексій Мільчаков, який воював на боці «ЛНР» та «прославився» своїми неонацистськими поглядами, вбивствами тварин та особливо жорстоким поводженням з українськими полоненими, схвалив дії «азовця» Романа Желєзнова у Києві. 

Останній також відомий за прізвиськом «Зухель» і називає себе «русским национал-социалистом». Він приїхав із Росії у липні 2014 року, щоб приєднатись до «Русского корпуса» полку «Азов».

«Рома Желєзнов задає вірні питання і висловлює адекватну думку щодо шавочної (образливе найменування антифашистів, — прим. ред.) мерзоти Маркелова«, — йдеться у повідомленні на сторінці Мільчакова у соцмережі ВКонтакте. Він приводить посилання на відео, у якому Желєзнов зневажливо висловлюється про загиблого правозахисника, називає чеченців «чеченской мразью» та захищає полковника Буданова — російського військового, засудженого за зґвалтування та вбивство чеченської дівчини.

Даний пост може свідчити про товариські взаємини між російськими ультраправими, які перебувають по різні боки фронту.

Ані полк «Азов», ані пов’язаний з ним «Цивільний корпус» не спробували відмежуватись від ксенофобських висловлювань Желєзнова. Цікаво, що полк «Азов» складають представники різних національностей, зокрема, і чеченці. Це побічно підтверджує світлина, на якій прапор «Азову» сфотографовано поруч з прапором Чеченської Республіки Ічкерія.c3aysyl4N4s

Читайте також: Білецький заявив, що «Азов» і надалі зриватиме неугодні акціїзагрузка...

Читайте також

Коментарі