Гуртожитку з переселенцями відключили світло через борги

Гуртожитку з переселенцями відключили світло через борги

Гуртожиток Центру підвищення кваліфікації керівних працівників та спеціалістів промисловості, де мешкають переселенці, уже 10 днів залишається без електропостачання.

Як повідомляє Українська правда з посиланням на у ПАТ «Київенерго», світло у гуртожитку на вулиці Кустанайській, 6 відрізали ще 18 січня через борг у 52 тисячі гривень.

Крім того, борг за теплопостачання гуртожитку перевищив 166 тисяч гривень (але за законом відключити тепло взимку неможливо – ред.).

У «Київенерго» запевнили, що відновлять електропостачання після врегулювання договірних відносин з балансоутримувачем та надання гарантій оплати енергопостачання.

«Компанія готова до переговорів і вирішення питання електрозабезпечення гуртожитку з балансоутримувачем та іншими державними органами влади, які візьмуть відповідальність за перебування там сімей переселенців із зони АТО», – зазначив комерційний директор ПАТ «Київенерго» Євген Бушма.

Він наголосив, що компанія не має прямих договірних відносин з мешканцями цього гуртожитку. Його електропостачання здійснювалося на підставі договору з балансоутримувачем цього будинку – Державним закладом післядипломної освіти «Центр підвищення кваліфікації керівних працівників та спеціалістів промисловості».

За умовами цього договору всі розрахунки за спожиту електроенергію також відбувалися лише з ДЗПО.

«Київенерго» закликає балансоутримувача та органи державної влади до «конструктивного діалогу з врегулювання заборгованості, яка призвела до відімкнення електроенергії 18 січня».

Як відомо, гуртожиток по вулиці Кустанайській, 6 знаходиться на балансі Міністерства юстиції.

Наразі там мешкають близько 30 родин з Донбасу. Ще влітку 2014 року між переселенцями й адміністрацією виник цивільно-правовий спір щодо вартості оплати за користування кімнатою гуртожитку – мовляв у вартість були включені комунальні борги минулих років.

Переселенців просили виселитися з гуртожитку до 10 січня, а 18 січня у гуртожитку відрізали світло.

Читайте також: Назад в Енакиево. Из мариупольского общежития выгоняют переселенцевзагрузка...

Читайте також

Коментарі