Депутат назвав можливу дату відставки уряду

Депутат назвав можливу дату відставки уряду

Звіт уряду в парламенті повинен відбутися до 5 лютого, а протягом лютого місяця — переформатування Кабміну. Про це в коментарі журналістам в кулуарах Верховної Ради заявив народний депутат від «УДАРу» Валерій Пацкан.

«Уряд повинен прозвітувати. І ті міністри, які не проводили реформи і не збираються цього робити, повинні йти у відставку. Але якщо не буде чіткого звіту, то всі члени уряду мають йти у відставку», — сказав він.

Народний депутат переконаний, що ті міністри, які не впоралися зі своєю роботою, повинні піти у відставку, незалежно від того, за квотою якої політичної сили вони були призначені.

Він наголосив, що в нинішньому скликанні парламенту була підписана коаліційна угода і нині її треба виконувати, а не постійно дописувати чи змінювати її положення. «Депутати від різних політичних сил взяли зобов’язання — виконання цієї угоди. Всі з нею погодилися, всі розказували, який хороший документ. Однак рік потому коаліційну угоду перестали виконувати», — сказав Валерій Пацкан.

Народний депутат наголосив, що уряд повинен припинити перекладати на парламент всю відповідальність за ситуацію в країні і має почати виконувати коаліційну угоду. «Парламент повинен контролювати уряд, а не навпаки. І уряд не має нав’язувати постійно парламенту свою волю. Не уряд наймав парламент, а парламент наймав уряд для реалізації коаліційної угоди», — додав Пацкан.загрузка...

Читайте також