У Раді розповіли, чи знайдеться 300 голосів за децентралізацію

У Раді розповіли, чи знайдеться 300 голосів за децентралізацію

Верховна Рада України поки не планує проводити голосування щодо змін до Конституції в частині децентралізації. Про це в ефірі телеканалу «Інтер» заявив голова Верховної Ради України Володимир Гройсман.

За його словами, спочатку потрібно провести додаткові дискусії з політичними силами, а також отримати висновок Конституційного суду про те, що розуміти під терміном «наступна чергова сесія».

«Зараз, очевидно, необхідний додатковий час, напевно, незначний, для того, щоб провести додаткові дискусії з політичними силами. Фактично, дехто бореться проти цієї Конституції, щоб влада і далі залишалася в центрі», — заявив Гройсман.

Як Гройсман зазначив, голосування за децентралізацію точно не відбудеться цього тижня.

«На цей пленарний тиждень ми не плануємо розгляд цього питання. Ще тривають дискусії, ви знаєте, що є подання (до Конституційного суду, — ред.) народних депутатів з точки зору того, коли ми можемо розглянути зміни до Конституції остаточно. Нам важливо отримати 300 голосів», — зазначив Гройсман.

Зазначимо, для ухвалення проекту змін до Конституції в другому читанні необхідна конституційна більшість голосів народних депутатів — мінімум 300 голосів.загрузка...

Читайте також

Коментарі