Святослав Вакарчук звернувся до Порошенка

Святослав Вакарчук звернувся до Порошенка

Президент України Петро Порошенко нагородив орденом Свободи українського співака, лідера гурту «Океан Ельзи» Святослава Вакарчука, повідомляє прес-служба глави держави. Тим часом співак скористався можливістю, щоб звернутися до Порошенка. 

Президент вручив високі державні нагороди видатним громадянам України з нагоди Дня Соборності.
 
Так, орденом Свободи були відзначені поет Дмитро Павличко та музикант Святослав Вакарчук, орденом князя Ярослава Мудрого III ступеня — Володимир Філенко, орденом «За заслуги» I ступеня — директор державної установи «Науково-практичний медичний центр дитячої кардіології та кардіохірургії Міністерства охорони здоров’я України» Ілля Ємець.
 
Порошенко наголосив, що кожен з них зробив видатний внесок не тільки в розвиток України, але і в її об’єднання.
 
Вакарчук розповів ТСН, що не є великим шанувальником нагород, але вирішив не відмовлятися від ордена. За словами співака, він скористався нагодою, аби відверто розповісти президентові про ситуацію в країні.
 
«Я подякував за орден, але казав, що, на жаль, одними орденами ситуацію в країні не зміниш. Я сказав, що є внутрішній ворог — корупція, тотальна несправедливість, відсутність речей, які реально показали б, що влада змінюється в корені. Для того, щоб цього внутрішнього ворога подолати, теж потрібні герої, потрібні «кіборги», але сьогодні таких героїв у владі, в політиці немає», — розповів Вакарчук.загрузка...

Читайте також