Росія навмисне хоче зірвати Мінський процес

Росія навмисне хоче зірвати Мінський процес

Росії потрібно звинуватити Україну у зриві Мінського процесу для того, щоб поставити перед Заходом питання про зняття санкцій.

Про це в ефірі «5 каналу» в ході телемарафону «Україна понад усе» заявив заступник директора Національного інституту стратегічних досліджень Василь Яблонський.

«Найбільше, що зараз потрібно, це звинуватити Україну у зриві Мінського процесу для того, щоб поставити перед Заходом, насамперед, питання про відміну санкцій. Тут все просто«, — сказав він.

За словами експерта, на сьогодні альтернативи Мінським домовленостям немає.

«Досить часто хто, і в нас в Україні, повторює про те, що треба якусь альтернативу. Насправді, я не бачу чіткої альтернативи, яка, наприклад, запропонована українським політикумом, крім власне Мінського процесу і плану Порошенка, і ідей як рухатися далі. Було б запропоновано якісь певні альтернативи, можна було б говорити про них в принципі, теоретично, їх зараз я не бачу«, — наголосиві Яблонський.

Нагадаємо, як заявляв в ефірі «5 каналу» директор Центру політичного аналізу «Пента» Володимир Фесенко, Російська Федерація зацікавлена у прискоренні Мінського процесу, оскільки перебуває в скрутному економічному становищі.

Читайте також: Россия окажется на дне через полгодазагрузка...

Читайте також

Коментарі