На кордоні затримали ключового організатора контрабанди сигарет — Москаль

На кордоні затримали ключового організатора контрабанди сигарет — Москаль

Поліція Угорщини затримала на кордоні з Україною ключового організатора контрабанди сигарет в Європейський союз. Про це повідомив голова Закарпатської обласної державної адміністрації Геннадій Москаль, передає його прес-служба.

«В п’ятницю, 22 січня, на КПП «Лужанка» з угорської сторони був затриманий житель Мукачева Роланд Садовий…Садовий затриманий угорською поліцією і переправлений в Будапешт за запитом правоохоронних органів Німеччини. Причина затримання — причетність до контрабанди сигарет з України в Євросоюз. Таким чином, правоохоронці ЄС вперше затримали не рядових «пішаків», а ключову особу, яка організовувала клану Балог переправлення цигарок з України в Євросоюз», — повідомив Москаль.

За його словами, затриманий отримував замовлення на сигарети з Великобританії, Італії, Німеччини, Франції та інших країн ЄС, після чого готував з української сторони фальшиві документи на поставку великих партій цигарок під виглядом різних товарів і домовлявся з угорськими митниками про пропуск фур з контрабандою.

«Ця інформація достовірна і отримана з органів ЄС, з якими ми постійно співпрацюємо в боротьбі з контрабандою тютюнових виробів. Більш того, за нашою інформацією, ланцюжок затриманих буде розширюватися», — додав Москаль.загрузка...

Читайте також