Москаль хоче об’єднати всі провадження проти бійки в Драгобраті

Москаль хоче об’єднати всі провадження проти бійки в Драгобраті

Голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль звернувся до Генерального прокуратурора з проханням об’єднати всі епізоди, де фігурують учасники бійки на Драгобраті, в одне провадження.

Про це він повідомив на своєму сайті.

«Я звернувся до Генпрокурора України з проханням дати доручення об’єднати всі епізоди в одне кримінальне провадження. Їхню кваліфікацію видно й без вищої юридичної освіти  – це бандитизм і створення злочинної організації», — написав він.

Зокрема, Москаль навів як приклад два епізоди в Києві з участю фігурантів справи про конфлікт на Драгобраті.

У першому 13 грудня 2014 року група людей у камуфляжній формі зайшла в будинок № 57/3 по вул. Червоноармійській у Києві, в аудиторію №215, де проводилася лекція, здійснила кілька пострілів у стелю з вогнепальної зброї, побила 13 людей, що слухали лекцію, і відібрала в них особисті речі (гроші, мобільні телефони тощо). Після цього вони викрали одного з побитих і погрожували йому зброєю, вимагаючи викуп (за даними ЗМІ, йдеться про «євразійського» публіциста Сергій Перехода – ред..), написав Москаль.

«30 грудня 2014 року Печерський райсуд Києва виніс ухвалу про дозвіл на затримання підозрюваних у скоєнні злочину, серед яких і відпущений на поруки Апеляційним судом Закарпатської області Антон Окороков («Бєс»). Ухвала Печерського суду ніким не скасована й досі дійсна«, — написав Москаль.

За його словами, якби Апеляційний суд Закарпатської області знав про ці факти, він не відпустив би Окорокова на поруки. Також у справі фігурував підозрюваний у вбивстві Олеся Бузини Андрій Медведько.

«Якби Медведько був затриманий і притягнутий до кримінальної відповідальності після розбою й викрадення людини в грудні 2014р., не було б скандалів, пов’язаних із вбивством О.Бузини в квітні 2015р«, — написав Москаль.

У другому епізоді 3 березня 2015 року у Києві по вул. Майорова група злочинців викрала й незаконно позбавила волі місцевого мешканця, котрого били, катували, вимагали гроші.

«Міліція встановила причетних до викрадення, серед яких Василь Малкович («Хорват») і Антон Окороков («Бєс»). Ніхто з підозрюваних не був затриманий, хоча вони вільно роз’їжджали по території України«, — повідомив Москаль.

На його думку, дані факти свідчать про бездіяльність правоохоронної системи.

«Підкреслюю, що вказані злочини ніякого відношення до зони бойових дій на Донбасі не мають. Так само, як і п’яна стрілянина на «Драгобраті». Останній злочин став прямим наслідком  бездіяльності правоохоронної системи. Люди відчули безкарність, вседозволеність і зрозуміли, що при таких правоохоронцях можна робити будь що, прикривати це псевдопатріотичними лозунгами й залишатися непокараними«, — вважає Москаль.

Читайте також: США звинуватило Путіна в корупційних схемахзагрузка...

Читайте також

Коментарі