Українців просять допомогти зберегти ліс від забудови СБУ

Українців просять допомогти зберегти ліс від забудови СБУ

Голосіївський ліс

У Голосіївському районі Києва продовжується боротьба за ліс. Частину природної зони вирубує підприємство, підпорядковане СБУ, щоб побудувати житловий комплекс та торговельний центр.

Чергове звернення написала користувач Alena Denga на своїй сторінці у Facebook.

«Коли я бачу як вся стрічка рясніє повідомленнями про сквер e центрі Києва, мимоволі згадую як у нас в Голосіївському районі вже майже місяць йде боротьба за шматок Голосіївського лісу, де під прикриттям СБУ хочуть побудувати чергові мурашники — 27 поверховий ЖК. Петиція проти забудови ледь зібрала аж 700 голосів за майже місяць — https://petition.kievcity.gov.ua/petition/?pid=1749. До рекорду далеко.
Абсолютно полярний Київ, де забудови на місці скверу / лісу мають по всій видимості, різну цінність.

Історію і передісторію, що відбувалися ви можете знайти на сторінці Об’єднання громадян «Вартові Голосієва». Люди і в сніг, і в мороз виходять на вулицю, щоб не допустити початок будівництва — http://www.day.kiev.ua/…/230116-u-kyyevi-aktyvisty-tretiy-t…. Проти таких акцій забудовник почав використовувати тітушок, вже навіть є випадки побиття —
https://www.facebook.com/anna.babinets.1/posts/1952821271609137. Загалом, класика часів Майдану.

Так, у нас в парку немає красивого публічного простору. Немає красивої предісторії і тим паче немає красномовних портретів, що нагадують, що ми всі крапля в океані.
Зате є прекрасний, найбільший справжній ліс. Але він, по всій видимості, нікому, крім місцевих жителів не потрібен.

Такі ось дві реальності одного міста. Дві реальності однієї проблеми забудови зеленої зони.

Я не знаю скільки в Києві подібних будівництв. Судячи з усього багато. У Голосіївському районі за останній рік це вже другий гучний випадок.

У жителів по вулиці Потєхіна немає тисяч підписників у фейсбуці, досвіду у громадській діяльності і розуміння як звернути на себе увагу громадськості. Може варто їм теж допомогти?
Чи вони не краплі в океані?

ЖК, який хочуть побудувати на Потєхіна — черговий моторошний мурашник, з 13 будинків на 27 поверхів, обов’язково торговельний центр, на 3269 квартир всього 91м кв автомобільної стоянки- http://fundament.ua/ua/projects/list/1377/

Петиція за збереження відразу декількох ділянок Голосіївського лісу — https://petition.kievcity.gov.ua/petition/?pid=1749

Читайте також: У Києві СБУ будує житловий комплекс біля Національного природного паркузагрузка...

Читайте також

Коментарі