У Росії різко змінюється ставлення до Путіна і «Кримнаш» — політик...

У Росії різко змінюється ставлення до Путіна і «Кримнаш» — політик з РФ

Російський опозиціонер, колишній депутат Держдуми РФ Константін Боровой заявив, що у росіян дуже змінилися настрої у зв’язку з обвалом рубля і цін на нафту.

Про це він сказав в інтерв’ю виданню «Апостроф» .

«Це дуже помітно тут, в Росії, в Москві, де йде дуже швидка і радикальна зміна ставлення до Путіна, до ось цієї  «Кримнаш» -ідеологіі. І не через санкції, а через зміну економічного становища», — сказав політик.

При цьому він зазначив, що падіння рейтингу Путіна набуває катастрофічного характеру.

«І найближчим часом напевно можна буде сказати про якісну зміну ставлення до влади в Росії. Вони це відчувають, бачать, роблять такі серйозні зусилля, як шантаж суспільства за допомогою Кадирова, наприклад. Санкції більше мають моральне, психологічне значення і стосуються дуже обмеженого числа суб’єктів економічної діяльності і персоналій. У частці проблем економіки Росії вони як і раніше займають всього пару відсотків. Але середовище, яке вони створюють, саме по собі чинить серйозний вплив. При нинішніх цінах на нафту, якби конкурентне середовище було збережене, все було б значно простіше і м’якше. При наявності тільки державних монополій, неефективних спочатку, ситуація загострюється» , — сказав Боровий.

Читайте також: Що дозволило Путіну скотитися у диктатуру — російська політологзагрузка...

Читайте також