Плотницький і Захарченко замовили один одного за $ 1 млн

Плотницький і Захарченко замовили один одного за $ 1 млн

Лідери терористів Донбасу не можуть поділити сфери впливу. Лідер луганських бойовиків Ігор Плотницкий готовий викласти велику суму грошей за ліквідацію свого «колеги» з «ДНР». Будучи в підпорядкуванні ГРУ ЗС РФ, Плотницький домовляється з співробітниками силового відомства про це.

Ватажок сепаратистів «ДНР» Олександр Захарченко також не сидить на місці і готує відповідь Плотницькому. Про це головний донецький сепаратист домовляється з ФСБ, оскільки має з ними тісний контакт, повідомляє Зорян Шкіряк від «джерел».

За знищення один одного лідери терористів готові викласти велику суму — близько 1 мільйона доларів. Шкіряк припускає, що ці гроші вони отримали в результаті «віджиму місцевого бізнесу, пограбувань мирних громадян, контрабанди різних товарів і вугілля, масштабного наркотрафіку, дерибану отриманої з Росії «фіндопомоги», розкраданні так званої російськой «гуманітарки», а також продажу отриманої з РФ зброї бойовикам «ІДІЛ», «Аль-Каїди» та іншим міжнародним терористичним організаціям».

Чиновник сумнівається у виконанні замовлення Захарченка, бо раніше він «замовив» лідерів «Спарти» і «Сомалі» Гіві і Моторолу, але вони досі живі. Він упевнений, що терористи «вибачились» перед Захарченком і на деякий час затихли. Заступник глави МВС припускає, що між ФСБ і ГРУ ЗС РФ зараз йде боротьба за сфери впливу, подальші дії на Донбасі визначать її результат.

Читайте також: В окупованому Луганську прославляли Кадировазагрузка...

Читайте також

Коментарі