Аваков розповів, що для нього система і як треба жити в соціумі

Аваков розповів, що для нього система і як треба жити в соціумі

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков опублікував на своїй сторінці у Facebook бачення соціуму і рецепт «як не збожеволіти, бути в гармонії з собою і діяти ефективно на довіреному тобі місці». Звучить, як назва нової книги Дейла Карнегі, проте допис зібрав близько 500 уподобань. Зокрема, лайк поставив і депутат Мустафа Найєм.

«Колись, начитавшись Гумільова про взаємини в соціумі і маючи базову освіту системотехніка, — я вивів для себе кілька правил про те, як може допомогти системність.

Система для мене — це метод. По-перше — це метод аналізу, коли в роботі увага звертається не так на персони, а на відносини, що формують результат.

По-друге, система для мене — це сукупність відносин і порядків, здатних формувати дію, що дозволяє досягати поставлені цілі найбільш ефективним шляхом», — пише міністр.

Також Аваков дає поради, як поводитись у системі постреволюційної України.

«По-перше: будь чесний перед собою — це найвищий комфорт. По-друге: роби на своєму місці те, що повинен, незважаючи на всю бовтанку навколо. Це чесно по відношенню до людей навколо і чесно по відношенню до себе. Втомився? — Відпочинь. Маєш сили, є можливість і знаєш, що робити? — Роби !!!

Завжди знайдуться ті, хто буде стогнати і ненавидіти. І Бог з ними … Ти не повинен бути хорошим для всіх, ти не повинен бути комфортним для всіх. Ти повинен відповідати тій меті, заради якої тебе вибрали для конкретної роботи в системі України.

Системі, яку ти, як і я — любиш і хочеш бачити красивою, щасливою, багатою і безконфліктної. А заради такої-то мети, заради такого вражаючого егрегора можна і потерпіти особистий дискомфорт і труднощі! Адже так?»

«Роби те, що повинен!», — підсумував голова МВС.

Читайте також: У БПП хочуть заміни Аваковазагрузка...

Читайте також

Коментарі