У Латвії обмежили діяльність банку Льовочкіна та Фурсіна

Латвійська рада прийняла рішення встановити обмеження на дії АТ "Trasta komercbanka", головним акціонером якого є Іван Фурсін, товариш Сергія Льовочкіна.

Про це пише delfi.lv з посиланням на комісію.

Як повідомляється, банку заборонили виробляти дебетні операції в будь-якій валюті, у тому числі в інтернет-банку, банкоматах і готівкою на суму понад 100 000 євро на вкладника.

Крім того, згідно з повідомленням, банк повинен забезпечити, щоб клієнти під час дії цих обмежень могли вільно розпоряджатися сумами до 100 000 євро - проводити перерахування і знімати готівку.

Обмеження діятимуть до наступного рішення КРФК і поширюються також на філію Trasta komercbanka на Кіпрі.

Згідно із повідомленням, КРФК прийняла рішення про обмеження, так як в процесі нагляду не був досягнутий належний прогрес у поліпшенні ряду важливих областей діяльності банку (збільшення капіталу, вдосконалення стратегії розвитку банківської діяльності та системи внутрішнього контролю).

Крім того, був прийнятий до уваги той факт, що найбільшим акціонерам банку з істотною участю - Ігорю Буймістер та Івану Фурсіну - КРФК вже висловила попередження.

За даними "Української правди", насправді, неформально Фурсін є довіреною особою Льовочкіна. А неофіційно в політичних та бізнес-колах України їх сприймаються як одне ціле. Їхня дружба сягає 1990-их, коли Фурсін і Льовочкін працювали у фінансовій установі "Банкірський дім".

Офіційно ж контакти між Льовочкіним і Фурсіним можна прослідкувати в тому, що сестра глави адміністрації президента Юлія Льовочкіна протягом 2003-07 років працювала під проводом Фурсіна в "Місто-банку" заступником керівника інвестиційного бізнесу.

Крім того, членом ради Trasta komercbanka також є людина Льовочкіна Артемій Єршов, який у 2014 році був обраний до ради Trasta komercbanka.

Ершов свого часу обіймав посади керівника Управління іноземних інвестицій і кредитів в Міністерстві економіки України, голови Правління "Першого Інвестиційного Банку", голови Правління АБ "Кліринговий Дім", першого заступника голови Правління "Ощадбанк", директора ІК "Трійка Діалог Україна", заступника Голови Правління АТ "Сбєрбанк РФ "(Україна).

Через цей банк були відмиті вкрадені у держави кошти при здійсненні махінації під час закупівлі "вишок Бойка".

Читайте також: Українка за допомогу дітям з Донбасу отримала нагороду «Гордість Латвії»

Рекомендуємо прочитати

В Киеве ищут хозяев десятков потерянных автономеров

Об этом сообщает паблик dtp....

Це може бути цікавим

"Файне місто": Музика вільних людей

Поблизу Тернополя на території іподрому пройшов 5-ий ювілейний фестиваль "Файне Місто" 2017....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

Решил "воспитать": отец выкинул котенка через окно на глазах у дочери

В Одессе мужчина выкинул через окно маленького котенка своей дочери....