Найстаріші жителі столиці написали книгу про невідомий Київ

Унікальну книгу спогадів, написану найстарішими жителями Києва, «Щоб жити. Розуміючи Київ» презентують 28 січня в Будинку книги у столиці, повідомляє Cultprostir.

Книга зібрала історії 22 довгожителів, які розповіли про Київ 30-90-х років і стиль життя його мешканців. «Щоб жити. Розуміючи Київ» – благодійне видання, ініціаторами якого стали Товариство Червоного Хреста і компанія «Фармак». Всі кошти, отримані від продажу книги, будуть направлені на підтримку самотніх літніх киян.

Під час презентації книжки автори поговорять про післявоєнний Київ, культурне і спортивне життя міста того часу, а також згадають визначні події. Презентація буде супроводжуватися показом фотографій та відеохроніки. Вечір проведуть поет і громадський діяч Іван Драч, видавець Іван Степурін та режисер Ірина Ступка.

«Щоб жити. Розуміючи Київ» є частиною довгострокового соціального проекту «Прийомні онуки», спрямованого на покращення умов життя літніх людей.

Читайте також: Автор «Аеропорту» відмовив голлівудським режисерам

Рекомендуємо прочитати

Перед аннексией Крыма оттуда пытались забрать морпехов

- Все началось 19 февраля (2014 года – ред....

Це може бути цікавим

Премьер-министр Украины обратился к жителям оккупированного Крыма

Премьер-министр Украины Владимир Гройсман обратился к жителям временно оккупированного Крыма в канун Дня сопротивления полуострова российской аннексии....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть