Захарченко хоче провести «вибори» в «ДНР» у квітні

Захарченко хоче провести «вибори» в «ДНР» у квітні

Оголошена бойовиками дата місцевих «виборів» в «ДНР» не змінена, вони як і раніше заплановані на квітень 2016 року.

Про це на прес-конференції заявив ватажок бойовиків «ДНР» Олександр Захарченко, повідомляє підконтрольне сепаратистам «Донецьке агентство новин».

«Якщо ми запланували провести вибори цього року, то вони пройдуть, хоче того Україна чи ні», – сказав Захарченко.

За словами глави «ДНР», бойовики не мають наміру допускати до участі в «виборах» українські політичні сили.

Раніше представник бойовиків «ДНР» на Мінських переговорах Денис Пушилін зазначав, що дата місцевих виборів, перенесених на 20 квітня 2016 року, не є остаточною і може бути змінена.

Як повідомляв INSIDER, раніше уповноважений президента України з питань мирного врегулювання ситуації в Донецькій і Луганській областях Ірина Геращенко заявила, що проведення виборів на Донбасі можливо тільки після виконання низки умов. Зокрема, українська сторона вимагає встановлення контролю над українським кордоном з Росією, відновлення роботи українських медіа на цих територіях, роззброєння бойовиків, допуску місії ОБСЄ і виведення з території України російських військ.

19 січня міністр закордонних справ Німеччини Франк-Вальтер Штайнмаєр закликав прискорити прийняття закону про вибори на Донбасі, оскільки, на думку міністра, зволікання з вирішенням цього питання може призвести до загострення конфлікту в регіозагрузка...

Читайте також

Коментарі