Росія продовжує постачати зброю та боєприпаси на територію тимчасово окупованих районів, для цього використовуються пункти пропуску «Ізварине» та «Успенка», а також залізничні станції «Краснодон», «Суходільськ» та «Іловайськ»

Про це заявив під час прес-брифінгу в Українському кризовому медіа-центрі представник Головного управління розвідки МОУ Вадим Скібіцький, передає  пре-служба МОУ.

«Зокрема, зафіксовано прибуття з території Росії військового ешелону до станції «Краснодон». Всього було доставлено на територію України 6 бойових машин і близько 300 тон боєприпасів та іншого матеріально-технічного майна. Крім того, через пункти пропуску «Успенка» до населеного пункту Амвросіївка зафіксовано рух військової колони у складі 2 танків, БМП, 3 БТР і 3 вантажних автомобілів. На територію України прибуло близько 70 бойовиків», — заявив Скібіцький.

Представник ГУР також наголосив, що РФ блокує розширення мандату місії ОБСЄ на всі ділянки українсько-російського кордону, що перебувають під контролем бойовиків.загрузка...

Читайте також

Коментарі