Стала відома сума збитків Донецької області за час АТО

Голова обласної військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський розповів, що збитки Донецької області за час АТО склали 5,4 млрд гривень.

Про це він повідомив під час зустрічі із представниками Управління Верховного комісара ООН у справах біженців на чолі з Пабло Матеу, передає прес-служба Донецької ОДА.

За словами Жебрівського збитки від збройного конфлікту у Донецькі області склали 5,4 млрд гривень, і це без тих населених пунктів, де йдуть військові дії.

«Ми підрахували, що за час збройного конфлікту збитки Донецької області досягли 5,4 мільярдів гривень. Це без урахування тих населених пунктів, де і зараз йдуть військові дії і куди утруднений доступ. Але ключове питання - це люди. Сьогодні у нас зареєстровано понад 660 тисяч тимчасово переміщених осіб. Це накладає додаткове навантаження на територію Донецької області, яку контролює українська влад», – зазначив голова обласної військово-цивільної адміністрації.

Додаткове навантаження на область складають тимчасово переміщені особи, яких необхідно забезпечити житлом, медичним обслуговуванням, освітою. Також, одною з основних проблем є відсутність необхідної для них кількості робочих місць.

Представник ООН Пабло Матеу повідомив, що Управління розуміє дану ситуацію і надалі буде співпрацювати із військово-цивільною адміністрацією.

«Ми підтримуємо вашу позицію щодо розвитку регіону, а також спроби створювати робочі місця, щоб не було ситуації залежності людей від гуманітарної допомоги», - сказав він.

Рекомендуємо прочитати

В оккупированном Донецке пожаловались на взвинченные цены на продукты

Стоимость продуктов в оккупированном Донецке, по сравнению с ценами на подконтрольных Украине территориях, существенно завышена....

Це може бути цікавим

Шакира выходит замуж за известного футболиста

Отношения между Шакирой и футболистом Жераром Пике завязались в 2010 году....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

Антитела показали Киеву "Солнце"

Музыканты открыли концерт песнями из альбома "Солнце"....