«Самопоміч» запропонувала переобрати «корумпований» уряд

«Самопоміч» запропонувала переобрати «корумпований» уряд

Партія «Самопоміч» пропонує всім політсилам, які сформували парламентську коаліцію, створити нову коаліційну угоду та переобрати новий ефективний уряд.

Про це йдеться у заяві, текст якої оприлюднила прес-служба «Самопомочі».

«Українська влада перебуває в глибокій, системній кризі і цей стан є на сьогодні питанням національної безпеки. Слабка, корумпована, нездатна до рішучих реформ українська влада – це головний козир ворога, який ставить собі за мету знищення нашої країни. Ми, як і більшість громадян України, незадоволені діяльністю українського уряду і не маємо наміру своєю присутністю в такому уряді легітимізувати його подальше існування,»— вказано у документі.

У «Самопомочі» також наголосили, що сьогодні Кабінет міністрів є одним з джерел багатомільярдної корупції.

«Ухвалений клептократичний бюджет на 2016 рік має всі ознаки того, що наступний рік стане черговим роком масштабного розкрадання державних коштів», — йдеться у заяві.

В цих умовах політична рада партії «Об’єднання «Самопоміч» вирішила відкликати свого міністра з уряду Арсенія Яценюка і «запропонувати іншим партіям, які сформували парламентську коаліцію, створити нову коаліційну угоду та ефективний уряд після чесного та публічного встановлення причин невдач нинішнього об’єднання».

«Нові правила спільних дій і нова урядова команда мають забезпечити насамперед звільнення економіки від надмірного регулювання та знищити масштабну корупцію», — наголосили у партії.загрузка...

Читайте також