Похвалився: Захарченко продемонстрував «новий паспорт»

Похвалився: Захарченко продемонстрував «новий паспорт»

Глава «ДНР» Олександр Захарченко продемонстрував зразок «паспорта «ДНР», який планують видавати всім жителям окупованого регіону. Відео опубліковано на Youtube-каналі «міністерства інформації ДНР».

За словами Захарченка, даний «паспорт» «має всі ступені захисту», але видача його пов’язана з тим, що Україна, нібито, хоче «позбавити» документів жителів «незалежної, народної і демократичної «ДНР».

«Україна починає видачу своїм громадянам біометричних паспортів, і тим самим, вона намагається нас, жителів «Донецької народної республіки» позбавити будь-яких документів», — заявив Захарченко.

За словами Захарченка, до кінця поточного місяця або на початку наступного, почнеться друк цих «документів». Він переконаний, що за цей час так звані «силові структури республіки» зможуть забезпечити безпечний процес друку, а також запобігти поширенню цих «паспортів» «незаконним способом».

Захарченко заявив, що на контрольованій «ДНР» території Донецької області проживають підлітки, яким вже виповнилося 16 років. Однак зі зрозумілих причин вони не мають на руках жодних документів і, відповідно, не можуть нікуди піти вчитися не тільки в так званій «ДНР», але також і на території України.

Захарченко також переконаний, що такі «паспорта» допоможуть в найближчому майбутньому провести в окупованому регіоні вибори.загрузка...

Читайте також

Коментарі