Мухарський: Сніжана Єгорова хотіла вбити нашого сина

Мухарський: Сніжана Єгорова хотіла вбити нашого сина

Шоумен Антін Мухарський вирішив оприлюднити шокуючі подробиці про свою колишню дружину Сніжану Єгорову. Тож розповіді про те, як жінка «виганяла з нього біса», схоже, були лише квіточками.

Тепер Антін у своїй заяві в Facebook звинуватив багатодітну Єгорову у вбивстві їхньої ненародженої дитини та спробі втопити 9-місячного сина.

Судячи з емоційного допису, Мухарському урвався терпець після того, як Сніжана, довівши його до банкрутства, вирішила ще й позбавити батьківських прав.

«Сьогодні її юристами подано відповідне звернення в Оболонський суд міста Києва. А тепер увага питання: «Чи може позбавити батька його прав, жінка, яка в 2004-му році вбила нашу ненароджену дитину, викликавши штучні пологи на 5-му місяці вагітності?» — написав шоумен.

«А також жінка, яка 7-го січня 2013 року, після сварки по телефону, перебуваючи в нетверезому стані намагалася втопитися нашого 9-ти місячного сина у ванній?». Я думаю з усією серйозністю поставити ці питання перед засіданням комісії служби у справах дітей Дарницького району», — додав Антін.загрузка...

Читайте також

Коментарі