Кадиров подякував учасникам «мільйонного» мітингу на його підтримку

Кадиров подякував учасникам «мільйонного» мітингу на його підтримку

Глава Чеченської республіки Рамзан Кадиров подякував учасникам «мільйонного»  мітингу на його підтримку «В єдності — наша сила», що пройшов 22 січня у Грозному. Про це повідомив на своїй сторінці у Вконтакте сам Кадиров.

«Я щиро вдячний всім, хто взяв участь у масовому мітингу. Він показав нашу єдність у боротьбі за мир та стабільність в Росії. Учасники мітингу висловили рішучу підтримку президенту Росії Володимиру Путіну та його політичному курсу. Народ Росії сказав, що він зі своїм національним лідером. Це величезна довіра. Мені дуже приємно, що всенародний форум пройшов саме у Грозному», — написав Кадиров.

Глава Чечні зазначив, що кількість учасників мітингу назвуть пізніше відповідні органи, але за його підрахунками, там більше 800 тисяч осіб було. Тільки в одній автомобільній колоні, що прибула з Дагестану, було більше 500 машин, а їх було кілька.

«Вони приїхали підтримати мирну ходу, підтримати мир та стабільність у нашій великій країні. І ініціатор ось такої події — чеченський народ. І я дуже цьому радий», — заявив Кадиров.загрузка...

Читайте також

Коментарі