У п’ятницю в Україні очікується хмарна погода з проясненнями. На більшій частині країни прогнозується сніжна погода. У південних, місцями у східних, центральних областях і в Карпатах опадів не передбачається. Температура повітря вночі коливатиметься в межах -17…-1 градуса, вдень -10…+4. Вітер змінний, переважно західний, північний, північно-західний і південно-західний, 1-7 м/с.

У північних областях очікується хмарна погода з проясненнями. У регіоні переважатиме сніжна погода. Вночі повітря охолодитися до -15…-10 градусів, удень стовпчики термометрів піднімуться до -10…-7. Вітер західний, північний та північно-західний, 2-6 м/с.

У південних областях – хмарна погода з проясненнями. У регіоні переважно суха погода. Вночі стовпчики термометрів покажуть -16…-5 градусів, удень повітря прогріється до -8…-1. Вітер північний, західний і північно-західний, 1-7 м/с.

У Криму очікується хмарна погода з проясненнями. На півострові висока ймовірність мокрого снігу. У Красноперекопську, Євпаторії, Ялті опадів не передбачається. Уночі температура повітря складе -6…-1 градус. Денна коливатиметься від 0 до +4. Вітер північних, західних і північно-західних напрямків, 2-7 м/с.

У східних областях – хмарна погода з проясненнями. У регіоні переважно сніжно. У Дніпропетровській області – без опадів. Уночі градусники покажуть -16…-8, денна температура повітря складе -8…-2 градуси. Вітер західний, північний та північно-західний, 1-3 м/с.

У західних областях – хмарна погода з проясненнями. У регіоні переважатиме сніжна погода. Температура повітря вночі опуститься до -17…-6 градусів, удень підніметься до 9…-2. Вітер західний, північний і північно-західний, 1-6 м/с.

У Карпатах – хмарна погода з проясненнями. У регіоні опадів не передбачається. Температура повітря вночі до -14…-10, удень до -6…-4 градусів. Вітер північний, північно-східний та північно-західний, 1-3 м/с.

У центральних областях – хмарна погода з проясненнями. У Вінницькому та Кіровоградському регіонах очікується суха погода. У Полтавській і Черкаській областях можливий дрібний сніг. Уночі стовпчики термометрів покажуть -16…-7 градусів, удень – від -9 до -5. Вітер західний, північний, південно-західний і північно-західний, 2-6 м/с.загрузка...

Читайте також