Ці кошти Кабмін вже включив до держбюджету.

Прем’єр-міністр Арсеній Яценюк вимагає терміново повернути кошти, виведені колишнім керівництвом держави, оскільки уряд вже включило ці гроші до держбюджету, повідомляє Українська правда.

Зокрема, Кабмін звернувся до правоохоронців з тим, щоб вони завершили справу про фактично конфіскацію 1,5 мільярда доларів активів колишнього режиму Януковича.

«Ці гроші зараз арештовані і знаходяться безпосередньо в Україні — розміщені вони в державних цінних паперах», — сказав Яценюк.

«Мова йде про практично 40 мільярдах гривень, які можна відправити у державний бюджет, збільшити соціальні стандарти … Нам необхідно спільно поставити завдання — це доведення до суду і конфіскація 1,5 мільярда доларів, які реально вже заарештовані», — сказав прем’єр.

Він заявив про готовність надати будь-яку інформацію, щоб протягом 2016 року вдалося конфіскувати ці кошти.

«Сума в розмірі 1,5 мільярда доларів вже фактично є частиною закону про бюджет. Це кошти, які йдуть від конфіскату безпосередньо в доходи державного бюджету», — підкреслив прем’єр.

Він попросив правоохоронців концентруватися не тільки на коштах, виведених колишнім режимом, але й на коштах, які видавалися під державні гарантії.

«Це Державна продовольча зернова компанія України. Був відкритий ряд кримінальних виробництв, і наше спільне завдання — довести справу до кінця і притягнути винних осіб до відповідальності», — уточнив Яценюк.

Прем’єр підкреслив, що якщо конфіскуємо кошти, виведені з держбюджету, то будуть додаткові доходи — в тому числі, і на антикорупційні органи.

Раніше повідомлялося, що Кабмін закликав Верховну Раду прийняти спеціальний закон, який дозволить конфіскацію в бюджет арештованих активів Віктора Януковича і його соратниківзагрузка...

Читайте також

Коментарі