Правозахисна організація збирає фото активної фази окупації Криму

Активісти громадської організації «Правозахисна група 20 лютого» закликають кримчан і всіх свідків російської анексії Криму поділитись фотографіями з особистих архівів, які були зроблені в період активної фази окупації.

Координатор організації Дмитро Незвиський, ці фотографії необхідні для реалізації проекту «Окупація очима кримчан», який 26 лютого представлять на міжнародному форумі в Києві до другої річниці окупації Криму, повідомляє Крим.Реалії.

«Нас цікавлять світлини, зроблені не фаховими фотографами чи журналістами, а звичайними людьми, які стали свідками російського захоплення Криму. Це можуть бути фотографії, зроблені на мобільні телефони, фотоапарати чи інші гаджети. Я впевнений, що їх в архівах кримчан безліч. Ми звертаємось до всіх, у кого є такі фотографії, з проханням надсилати їх нам на електронну адресу: crimea.hurights@gmail.com. Найкращі роботи будуть представлені в експозиції на міжнародному форумі в Києві», – зазначив Незвиський.

Фотоматеріали про анексію Криму активісти «Правозахисної групи 20 февраль» планують направити міжнародним інститутам і організаціям для оприлюднення їх за межами України.

Проведення міжнародного форуму, присвяченого другій річниці окупації Криму, планується 26 лютого в Українському кризовому медіа-центрі в Києві.

До його участі запрошено кримські експерти, правозахисники, представники влади та Меджлісу кримськотатарського народу, Державна служба України з питань АР Крим та Севастополя, відділ з питань забезпечення роботи уповноваженого президента України з питань кримськотатарського народу.

У Міністерстві інформаційної політики України ініціювали визнання +26 травня Вдень опору російської окупації півострова. У відомстві вважають, що цей день відобразить події на півострові, що передували російської анексії Криму. Зокрема, мова йде про багатотисячному мітингу під стінами кримського парламенту, коли проукраїнські активісти намагалися не допустити голосування про призначення незаконного «референдуму», що спричинило анексію півострова.

Читайте також: ІНФОГРАФІКА: Що робити, якщо неправомірно затримала поліція

Рекомендуємо прочитати

Почему для Путина на Донбассе не все хорошо

Ситуация на Донбассе для России на данный момент является неустойчивой, что усложняет интеграцию данных регионов в состав РФ и реализацию "южноосетинского сценар....

Це може бути цікавим

Москву вновь охватил протест

Москвичи снова вышли на протест....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

Малороссия — мечта сепаратистов из Донбасса

Лидер сепаратистов с востока Украины использовал выражения, которые напоминают о царской России....