Київрада підтримала введення нічних маршрутів

Київрада підтримала введення нічних маршрутів

Сьогодні на засіданні постійної комісії Київської міської ради з питань транспорту, зв’язку та реклами депутати розглянули петицію про створення нічних маршрутів у Києві і підтримали її.

Зараз Департамент транспортної інфраструктури виконавчого органу Київради (КМДА) вивчає доцільність відкриття чотирьох нічних автобусних маршрутів (з 23:00 до 6:00):
— «Залізничний вокзал – житловий масив «Виноградар» (проспект Свободи)
— «Вул. Кадетський Гай (із заїздом на залізничний вокзал) – житловий масив Троєщина;
— «Залізничний вокзал (через Центральний) – житловий масив Харківський;
— «Житловий масив Новобіличі (по пр. Перемоги з заїздом на Залізничний вокзал) – Лісовий масив».

Розглядати введення нічних маршрутів повинна спеціальна комісія. До її складу увійдуть представники Укртрансінспекції, Головного управління патрульної поліції Києва та відповідних дорожньо-експлуатаційних організацій (за погодженням).

«Комісія обстежує дороги, по яких курсуватимуть нові маршрути, щоб визначити їх відповідність вимогам Єдиних правил ремонту і утримання доріг, вулиць і залізничних переїздів. Після обстеження буде складено акт про готовність автобусного маршруту до відкриття із зазначенням дати його відкриття і дати здійснення пробного рейсу. Потім Департамент транспортної інфраструктури готує наказ на відкриття маршрутів і вносить до реєстру автобусних маршрутів загального користування Києва. Якщо все буде добре, фактичну роботу ми плануємо розпочати вже в березні», – розповів директор Департаменту транспортної інфраструктури виконавчого органу Київради (КМДА) Олександр Козловський.
Як пояснили в Департаменті транспортної інфраструктури, перевізників пасажирів нічних маршрутів буде визначати конкурсний комітет. Перевізник-переможець отримає право самостійно визначати вартість проїзду в нічний час, але, звичайно, ціни повинні бути економічно обгрунтовані та погоджені з міською владою.
Рішення про створення нічних маршрутів у Києві повинні ще прийняти на пленарному засіданні Київради.загрузка...

Читайте також

Коментарі