Бойовики блокують доступ спостерігачів місії ОБСЄ до полонених

Бойовики блокують доступ спостерігачів місії ОБСЄ до полонених

Уповноважений президента України з мирного врегулювання конфлікту в Донбасі і народний депутат України Ірина Геращенко заявила, що бойовики блокують доступ спостерігачів місії ОБСЄ до полонених.

Про це Геращенко написала в Facebook.

Вона зазначила, що Україна наполягає на притягненні до пошуку зниклих безвісти і звільненню заручників Міжнародного комітету Червоного Хреста.

«На жаль, бойовики й досі блокують допуск місіі в тюрми. Це теж- яскравий факт ціни іх словам… Але ми наполягаємо на залученні МКЧХ. Сьогодні президент обговорив співпрацю з МКЧХ в пошуку і звільненні з головою Комітету П. Мауером«, — зазначила Геращенко.

Вона також підкреслила, що питання звільнення заручників залишається на особистому контролі у президента України Петра Порошенка.

«Питання звільнення заручників (як тих, що містяться в полоні бойовиків, так і політв’язнів в РФ) — на особистому контролі президента України. Немає такої міжнародної зустрічі, де б не піднімалася проблема заручників, як ключового невиконаного гуманітарного пункту Мінських угод«, — написала Геращенко.

Читайте також: Правозахисна організація збирає фото активної фази окупації Кримузагрузка...

Читайте також

Коментарі