У четвер в Україні очікується хмарна погода з проясненнями. На більшій частині країни прогнозується сніжна погода, подекуди з дощем. У південних, місцями в центральних областях опадів не передбачається. Температура повітря вночі становитиме -18…+1 градус, удень -9…+8. Вітер змінних напрямків, переважно південний, західний, південно-західний, північно-західний і південно-східний, 1-6 м/с.

У північних областях – хмарна погода з проясненнями. У регіоні переважатиме сніжна погода. У Чернігівській області – без опадів. Уночі повітря охолодитися до -14…-9 градусів, удень стовпчики термометрів піднімуться до -8…-5. Вітер південний, західний, південно-західний і південно-східний, 1-4 м/с.

У південних областях – хмарна погода з проясненнями. У регіоні буде без опадів. Уночі стовпчики термометрів покажуть -18…-8 градусів, удень повітря прогріється до -9…+1. Вітер північний, західний, південно-західний і північно-західний, 1-5 м/с.

У Криму очікується хмарна погода з проясненнями. На півострові можливий дрібний сніг з дощем. У Сімферополі – без опадів. Уночі температура повітря становитиме -3…+1 градус. Денна коливатиметься від +3 до +8. Вітер південний, західний, південно-західний, південно-східний і північно-західний, 1-4 м/с.

У східних областях – хмарна погода з проясненнями. У регіоні переважно сніжна погода. Вночі до -14…-5 градусів, денна температура повітря становитиме -3…0. Вітер південний, західний, південно-західний і південно-східний, 1-6 м/с.

У західних областях – хмарна погода з проясненнями. У регіоні переважатиме сніжна погода. Температура повітря вночі опуститься до -12…-6 градусів, удень підніметься до 9…0. Вітер західних, південних, південно-західних і північно-західних напрямків, 2-6 м/с.

У Карпатах – хмарна погода з проясненнями. У регіоні вночі, можливо, пройде дрібний сніг, з ранку і до завершення дня опадів не очікується. Температура повітря вночі до -12, удень до -4 градусів. Вітер переважно східний, північний, північно-західний і північно-східний, 1-3 м/с.

У центральних областях – хмарна погода з проясненнями. У регіоні можливий невеликий сніг. У Вінницькій області опадів не передбачається. Уночі стовпчики термометрів покажуть -16…-9 градусів, удень – від -7 до 0. Вітер південний, західний, південно-західний і південно-східний, 1-5 м/с.загрузка...

Читайте також

Коментарі