Українець став одним із найуспішніших підприємців світу за версією Forbes

Українець став одним із найуспішніших підприємців світу за версією Forbes

28-річний киянин Іван Пасічник потрапив до рейтингу «30 до 30″ американського журналу Forbes, до якого включають найуспішніших підприємців до 30 років.

Світовий «30 under 30″ є дуже відомим рейтингом, а потрапляння в нього — велика честь, пише Ain.ua.

Водночас цей випуск є нішевим — претендентів відбирали не по всьому світу, а тільки в межах Європи, і виключно в галузі роботехніки та зелених технологій. Іван Пасічник є співзасновником Ecoisme — стартапу, який допомагає економити воду, електроенергію і тепло в будинку.

«Я знав, що ми в шорт-листі, скидав їм інформацію про компанії, апдейт успіхи і результати. Вчора була вечірка в Лондоні, там і оголосили переможців«, — сказав він. Потрапляння до рейтингу він не вважає своєю заслугою: «Це все команда».

Претендентів вибирали по всій Європі, чи були серед них інші українці — Іван не знає. Шорт-лист Forbes тримає в суворій таємниці. Однак серед номінантів Пасічник став єдиним українцем. Найбільше в рейтингу британців, також є кілька росіян, французів, представники Італії, Чехії, Німеччини, Нідерландів, Іспанії, Греції та Румунії.

Видання зазначає, що раніше цього року стартап Ecoisme отримав нагороду Best of Innovations від найбільшої виставки споживчої електроніки у США під назвою CES.

Читайте також: Что такое Донбасс и почему он «проблемный»загрузка...

Читайте також

Коментарі